1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Adam Driver + Scarlett Johansson + Netflix! Na to trio czekam w grudniu. Zobaczcie zwiastun „Historii małżeńskiej”

historia małżeńska netflix kiedy premiera

Już w grudniu na Netfliksie pojawi się nowy film, który zapowiada się niezwykle interesująco. Mowa o „Historii małżeńskiej”. W głównych rolach wystąpią Adam Driver i Scarlett Johansson.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Jeśli miałabym wybrać swoich ulubionych aktorów młodego pokolenia, jednym z nich byłby (jeszcze) Adam Driver. Zakochałam się w nim po obejrzeniu serialu „Dziewczyny” od HBO i tak już zostało, mimo że wciąż nie wiem, co sądzić o Kylo Renie, ale to temat na osobą dyskusję. Już niebawem aktora zobaczymy w paru nowych filmach, w tym w „Historii małżeńskiej”. Towarzyszyć mu będzie Scarlett Johansson, którą uwielbiam za role w „Ghost World”, „Vicky Cristina Barcelona” czy „Między słowami”.

Jak twierdzi Noah Baumbach, reżyser i scenarzysta filmu, którego możecie kojarzyć choćby z „Opowieści o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane)”, również produkcji Netflix Original:

„Historia małżeńska” to opowieść o miłości, która rozpoczyna się w momencie, w którym miała się skończyć.

Produkcja skupi się na przedstawieniu losów rozpadającego się małżeństwa. Nicole (Scarlett Johansson) to żona Charlie'ego (Adam Driver) i matka kilkuletniego chłopca. Oboje, co podkreślają, mocno się kochają, np. za to, że są dobrymi rodzicami i potrafią bawić się i opiekować wspólnym synem. Mimo tego, że kiedyś było wspaniale, teraz postanawiają się rozwieść. Jak skończy się historia ich małżeństwa? A może to dopiero jej początek?

Historia małżeńska - zwiastun:

W filmie, poza Driverem i Johansson, pojawią się: Laura Dern, Merritt Wever, Alan Alda i Ray Liotta. Produkcja zadebiutuje na Netfliksie 6 grudnia tego roku, ale wcześniej zostanie wyemitowana się w kinach od 29 listopada.