1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Nowe albumy M83 i Moriah Woods. Na te muzyczne nowości warto zwrócić uwagę

premiery muzyczne m83 nils frahm

Nie jest tak bogato jak w zeszłym tygodniu, ale nie mogę narzekać – ostatnie dni przyniosły kolejne interesujące premiery muzyczne. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiery muzyczne tygodnia – czego warto posłuchać?

Moriah Woods - Old Boy

Drugi solowy album mieszkającej w Polsce amerykańskiej artystki Moriah Woods. Autorka muzyki i tekstów pochodzi z Colorado, do Polski przyleciała w 2014 roku. Oprócz solowych albumów ma na koncie także płytę nagraną z zespołem The Feral Trees.

Efterklang - Altid Sammen

Pierwszy od 7 lat studyjny album duńskiej grupy. Zespół powstał w 2000 roku w Kopenhadze. Na koncie oprócz płyt długogrających mają także operę „Leaves - The Colour of Falling”, wydaną jako album w 2016 roku.

Nils Frahm - Encores 3

Trzecia i ostatnia część cyklu EP-ek, rozpoczętego w zeszłym roku, jakiś czas po premierze albumu studyjnego „All Melody”. Każda część cyklu niemieckiego muzyka ma inny temat i przewodni motyw. Wszystkie 3 zostaną także wydane razem jako jeden album – „All Encores”.

M83 - DSVII

Nowy album M83 to w rzeczywistości sequel płyty „Digital Shades Vol 1” z 2007 roku. M83 to projekt, który narodził się w 2001 roku, a stoi za nim Anthony Gonzalez, znany ze swojego upodobania do przestrzennych, dreampopowych kompozycji.