Filmy  /  Trailer

Niepokojąco roztańczone koty w zwiastunie filmu „Cats”. W obsadzie Taylor Swift i Idris Elba

Picture of the author

W sieci pojawił się zwiastun filmu „Cats”, kolejnej wersji słynnego musicalu. W obsadzie same gwiazdy, m.in. Taylor Swift i Jennifer Hudson.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Filmowa wersja musicalu skomponowanego przez Andrew Lloyda Webbera pojawi się w kinach jeszcze w tym roku. Twórcom udało się zebrać świetną obsadę, a zwiastun od strony wizualnej robi dobre wrażenie. Jednak stojące na dwóch tylnych łapach animowane koty z nienaturalnie wklejonymi ludzkimi twarzami wyglądają najdelikatniej mówiąc… niepokojąco.

„Cats” - zwiastun:

Zwiastun jest kompilacją kilku scen z tańczącymi i śpiewającymi kotami w rolach głównych. Słyszymy także głos Jennifer Hudson, która wcieli się w rolę Grizabelli.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Judi Dench, Idris Elba, Jennifer Hudson, Taylor Swift, James Corden, Jason Derulo, Rebel Wilson oraz Ian McKellen. Reżyserem widowiska jest Tom Hooper.

Musical „Koty” został skomponowany przez Andrew Lloyda Webbera na początku lat osiemdziesiątych XX wieku. Libretto powstało bazie wierszy T.S. Eliota, głównie z tomiku „Old Possum's Book of Practical Cats”. „Koty” to jeden z najbardziej dochodowych i najdłużej wystawianych musicali w historii gatunku.

Premiera filmu „Cats” zaplanowana jest na 20 grudnia 2019 roku.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst