1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Trzyminutowy trailer 3. sezonu „Stranger Things” obfituje w sceny rodem z horroru akcji. Jest na co czekać

Serialu „Stranger Things” nie trzeba przedstawiać żadnemu posiadaczowi Netfliksa. Produkcja już wkrótce otrzyma nowy sezon, dlatego serwis przygotował specjalną niespodziankę dla swoich widzów - trwający prawie trzy minuty zwiastun. Materiał pełen jest nowych scen oraz nawiązań do klasyki i... „Parku Jurajskiego”.

stranger things 3 zwiastun

Popularność „Stranger Things” to jeden z najmocniejszych czynników napędzający wzrost Netfliksa w początkowym okresie istnienia serwisu. Dlatego obecna zmasowana strategia promocyjna przed 3. sezonem wydaje się absolutnie logiczna. Serwis nawiązał współpracę z licznymi podmiotami, dzięki czemu w ostatnim czasie otrzymaliśmy powieść-prequel, komiksowe spin-offy, niezwykły zestaw Lego i wiele innych. A przecież istnienie marki nie kończy się tylko na obecnym sezonie. Kolejnych dzieł związanych z Hawkins możemy się więc spodziewać w następnych miesiącach (wkrótce w Polsce wyjdzie powieść „Stranger Things: Ciemność nad miastem”, a na E3 zapowiedziano też gry wideo).

Wszystkie te projekty ciekawią fanów, ale priorytetem w ich oczach niezmienne pozostaje serial Netfliksa. Produkcja na początku lipca trafi na platformę z ośmioma nowymi epizodami. I w ciągu ostatnich miesięcy dostała już zwiastun i dłuższy fragment z Billym w roli głównej. Nie był to jednak koniec podarków dla widzów serialu.

Netflix właśnie opublikował trzyminutowy trailer „Stranger Things”, który pokazuje mnóstwo nowych scen i zarysowuje fabułę.

W 3. sezonie znani i uwielbiani bohaterowie będą musieli zmierzyć się z wyzwaniem straszniejszym i bardziej nieubłaganym niż wszystko, czego doświadczyli do tej pory. Okazuje się, że zamknięcie bramy do Drugiej Strony nie rozwiązało wszystkich problemów Hawkins. Przynajmniej jeden potwór pozostał w naszym świecie. Wszystko wskazuje na to, że chodzi o Łupieżcę Umysłów, który przerzucił się z Willa Byersa na nowego żywiciela.

Nie będzie to zresztą jedyny przeciwnik w nowej serii, dlatego nasi bohaterowie zostaną zmuszeni do tego, by uzbroić się jak nigdy wcześniej. Po części dlatego finałowy zwiastun 3. sezonu momentami przypomina nie tylko horror, ale w wielu scenach wręcz film akcji. Materiał kończy się sekwencją wzbudzającą ewidentne skojarzenia z T-Rexem i „Parkiem Jurajskim”. Nic w tym jednak dziwnego. Twórcy „Stranger Things” zawsze byli znani ze swojego upodobania do licznych nawiązań do dzieł kultury lat 80. i 90. Wszystko to składa się na naprawdę ekscytujący zwiastun, który może być zapowiedzią czegoś niezwykłego. Netflix definitywnie szykuje swoim widzom niezapomniane lato.

Wcześniejsze sezony „Stranger Things” obejrzycie na platformie Netflix.