1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Dawid Podsiadło jako detektyw, a z nim plejada polskich gwiazd. Zobacz teledysk do piosenki „Trofea”

dawid podsiadlo trofea

Trzeba przyznać, że chłopak ma rozmach. Dawid Podsiadło opublikował kolejny teledysk do utworu z jego robiącej furorę płyty „Małomiasteczkowy”. Sprawdźcie klip do numeru Trofea.

Wszystko co muzyk robi przy promocji swojego ostatniego wydawnictwa jest oryginalne i co najmniej rzadkie na polskim rynku. Można już było zadzwonić do muzyka w celu poznania daty premiery jego krążka, w Warszawie powstał mural z Małomiasteczkową krzyżówką, a jeszcze wcześniej artysta sprzedawał swoje ostatnie muzyczne dokonanie w kiosku.

Przed nami jeszcze wspólny koncert z Taco Hemingwayem i wydawać by się mogło, że wszystkie te zabiegi promocyjne już dobiegają końca, aż tu dostajemy nowy teledysk. I to jaki! Dawid Podsiadło potrafi zaskakiwać

Klip do utworu Trofea Dawida Podsiadły:

Słuchamy głosu Jerzego Stuhra, który odbija się od ścian Starej Oranżerii w warszawskich Łazienkach Królewskich. Z czasem pojawiają się też pastelowe kolory i symetria budowanych ujęć. Zupełnie jak u Wesa Andersona, ale to nie on był reżyserem teledysku, a Daniel Jaroszek.

Sam klip jest fabularyzowany, a skoro tak, to i znaleźli się w nim aktorzy. Nazwiska nie powinny być nikomu obce, gdyż na ekranie widzimy Agatę Buzek, Wiktora Zborowskiego, Borysa Szyca, Magdalenę Cielecką, Krzysztofa Maternę, a także samego Podsiadłę.

Klip do Trofeów miał premierę zaledwie o godzinie 13:00, a już ilość jego odtworzeń idzie w dziesiątki tysięcy wyświetleń. Zanosi się na spektakularny wynik.

Dawid Podsiadło chyba nie mógł sobie wymarzyć lepszego prezentu urodzinowego, bo właśnie dziś muzyk świętuje 26 lat na karku. Sto lat!