1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Piosenki idealne do majówkowego chillu. Sprawdźcie naszą playlistę

muzyka na majowkę 2019 playlista

Długi majowy weekend to dobra okazja na nadrobienie muzycznych zaległości. Sprawdźcie naszą playlistę z muzyką na majówkę 2019.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach, serialach i muzyce. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

A jest co nadrabiać, bowiem kwiecień obrodził w wyjątkowe nowości, zarówno jeśli chodzi o płyty długogrające, jak i single zapowiadające dalsze wydawnictwa. Na końcu wpisu znajdziecie playlistę z wybranymi piosenkami, które z pewnością sprawdzą się podczas majówkowego odpoczynku.

Muzyka na majówkę 2019

Niemoc - Miss Żużla

Miss Żużla to singiel promujący debiutancki album Niemocy zatytułowany „Baśnie”. Poleca się wielbicielom gitar rodem z lat osiemdziesiątych i kina drogi.

Banks - Gimme

Jillian Rose Banks zapowiada nowe wydawnictwo. Po pierwszym singlu jasne jest, że artystka nadal będzie poruszać się po dobrze znanych rejonach alternatywnego r&b, w którym tak bardzo jej do twarzy.

FKA twigs - Cellophane

W końcu i FKA twigs daje o sobie znać. Cellophane to przepiękna, z jednej strony delikatna ballada, z drugiej zaś emanacja kobiecej siły autorki, dopełniona skromnym muzycznym tłem.

Cudowne Lata - Zapach i ty

Na trop zespołu wpadłam dzięki DJ-owi Carpigiani. Cudowne Lata zachwycają bezpretensjonalnością, a singiel Zapach i ty to świetna podróż do czasów beztroski.

M.Bober - Rejs

M.Bober, młody raper z Mazowsza, serwuje niespieszne, bujające kawałki. Spokojne i kojące numery przepełniają jego debiut pt. „Trendy”, wydany przez niszowy label Queen Size Records.

Stormzy: Vossi Bop

Nowość od Stormzy’ego to nie tylko dobry trapowy numer, to także klawy teledysk. Brytyjski raper odwiedza w nim słynne londyńskie miejscówki, zaś po drodze spotyka między innymi Idrisa Elbę.

Linia Nocna - Hulajnogi

Proste słowa, zwyczajne opowieści i przyziemne sprawy - duet Linia Nocna nie lubi zbędnego kombinowania. Hulajnogi zapowiadają ich nowe wydawnictwo, następcę debiutanckiego longplaya „Znikam na chwilę”.

Muzyka na majówkę - playlista