1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Jazz, namiętność i intryga. „Zagadki kryminalne panny Fisher” już w kwietniu na Stopklatka TV

zagadki kryminalne panny fisher stopklatka tv

Serial kryminalny rozgrywający się w czasach świetności jazzu w końcu trafi do szerokiego grona odbiorców w Polsce. To za sprawą kanału Stopklatka TV, który wprowadzi go już w najbliższą sobotę do swojej ramówki.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Serial oparty na podstawie serii powieści detektywistycznych autorstwa Kerry Greenwood po raz pierwszy trafi do ogólnodostępnej telewizji w naszym kraju. Całość została zapoczątkowana w 2012 roku i doczekała się trzech sezonów. Wszystkie one zostaną pokazane na antenie Stopklatka TV.

„Zagadki kryminalne panny Fisher” swoją telewizyjną premierę będą miały 6 kwietnia.

W każdą sobotę widzowie zobaczą dwa nowe odcinki począwszy od 17:30. Z czym będziemy mieć do czynienia na ekranie?

Australijski serial przenosi widza do 1928 roku i Melbourne. To epoka gorączki jazzu, wielkiego stylu, eleganckich ubrań, wystawnych przyjęć, gustownych wnętrz. Czasy konwenansów i rodzących się przemian społecznych. W takich okolicznościach poznajemy tytułową bohaterkę, która po latach spędzonych za granicą wraca do swojego rodzinnego miasta.

To stylowa pani detektyw, kobieta silna, wyzwolona i niekonwencjonalna w działaniu. Ktoś, kto wyprzedza lata, w których żyje. Z takim nastawieniem wpada od razu w sam środek kryminalnego półświatka i biorąc na siebie swoją pierwszą sprawę na starych śmieciach. Dzięki swojemu sprytowi, inteligencji i niekonwencjonalnemu podejściu do spraw, Fisher okazuje się niezastąpiona w rozwiązywaniu zawiłych, niejednoznacznych zagadek kryminalnych.

W roli głównej występuje Essie Davis. Oprócz niej w obsadzie znaleźli się Nathan Page, Ashleigh Cummings oraz Hugo Johnstone-Burt. Serial otrzymał nagrodę za najlepsze telewizyjne kostiumy. Została ona wręczona przez Australijską Akademię Sztuk Filmowych i Telewizyjnych.

„Zagadki kryminalne panny Fisher” w każdą sobotę od 17:30 na Stopklatka TV.