1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy
  4. VOD

„Ciche miejsce” to jeden z najlepszych horrorów 2018 roku. Od dziś obejrzysz go w HBO i HBO GO

„Ciche miejsce” to głośny horror Johna Krasinskiego, który zachwycił publiczność w 2018 roku. Film opowiada o rodzinie żyjącej w ciągłym niebezpieczeństwie, a żeby go uniknąć nie może wydać nawet najcichszego dźwięku. Produkcję obejrzymy już dziś w HBO i HBO GO.

Ciche miejsce od dziś w HBO GO. Film obejrzysz wieczorem w HBO
170 interakcji
dołącz do dyskusji

Według fanów horrorów „Ciche miejsce” można uznać za jeden z najlepszych filmów grozy ubiegłego roku. Ten spodobał się widzom na tyle, że przyniósł zadowalające dochody i już powstaje jego druga część. Reżyserem produkcji i współautorem scenariusza jest John Krasinski, który wcielił się także w jedną z głównych ról u boku aktorki Emily Blunt, prywatnie żony twórcy.

Krasinski i Blunt zagrali małżeństwo Abbottów mieszkające w domu z trójką dzieci. Rodzina jest zmuszona komunikować się ze sobą za pomocą gestów i szeptów.

Świat pełen jest strasznych potworów, a te zwabiane są przez najmniejszy hałas. Kiedy pojawią się blisko ludzi, tych ostatnich czeka śmierć. Abbottowie pozornie radzą sobie z funkcjonowaniem w ciszy. Ale nawet jeśli bardzo się staramy nie wydać żadnego dźwięku, to w domu zdarzają się wypadki. Ktoś się o coś potknie, rzecz z hukiem upadnie, a wtedy...

„Ciche miejsce” to film o strachu, niebezpieczeństwie, które może nadejść z każdej strony, ale także o relacji rodzinnej, o próbie przetrwania i miłości dzieci do rodziców i rodziców do swych dzieci. Cisza, którą paradoksalnie „słychać” przez cały seans, buduje napięcie w widzach, potrafi przerazić bardziej niż niejeden jump scare.

Horror obejrzycie już dziś w serwisie HBO GO i o 20:10 w stacji HBO.

_________________________________________________________________________________________

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.