1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

W marcu pojawi się nowy serial „Hanna” od Amazona, a w nim Joanna Kulig. Mamy pierwszą zapowiedź

Amazon Studios Hanna

Amazon rusza z noworoczną ofensywą. Jak informuje nas pierwsza zapowiedź, już niedługo będziemy mogli obejrzeć serial „Hanna”. W najnowszej produkcji studia zobaczymy gwiazdy kina światowego i… polskiego.

Jest już pierwszy zwiastun do serialu „Hanna” od Amazon Studios. Mimo że materiał jest dość oszczędny w środkach wyrazu, to na temat samej produkcji wiemy dość sporo, a jeszcze trochę możemy się domyślać. Serial ma być bowiem adaptacją filmu z 2011 roku o tym samym tytule. Oryginalna produkcja opowiada o nastolatce, która swoją sprawnością dorównuje żołnierzom. Wszystko przez iście spartańskie warunki wychowywania dziewczynki. Ta od najmłodszych lat była trenowana przez ojca, byłego agenta CIA, na broń doskonałą.

Serial Hanna - zobacz zapowiedź wideo:

Pierwsza zapowiedź serialu „Hanna” jest z pewnością bardzo intrygująca. Nazwana „Porwanie dziecka” pokazuje nam tajemnicze zniknięcie jednego z noworodków z sali szpitalnej. Tym zagadkowym dzieckiem jest właśnie tytułowa Hanna. Warto zaznaczyć, że taka konstrukcja zapowiedzi może sugerować, że akcja serialu rozpocznie się znacznie wcześniej, niż wydarzenia znane z filmu.

Obsada serialu Amazon Studios „Hanna” robo wrażenie.

W oryginale z 2011 roku mogliśmy podziwiać Saoirse Ronan w tytułowej roli Hanny, Erica Banę wcielającego się w Erika Hellera, a więc ojca dziewczyny oraz Cate Blanchett grającą Marissę Wiegler, agentkę, która ściga tę dwójkę. Teraz w serialu Amazona w wymienionych rolach zobaczymy kolejno Esme Creed-Miles, Joela Kinnamana, znanego fanom seriali między innymi z „Altered Carbon” oraz Mireille Enos, którą możecie pamiętać, chociażby z głośnego „World War Z”. W omawianej produkcji ponownie spotkają się na planie Kinnaman i Enos. Aktorzy mieli już okazję tworzyć duet w świetnie przyjętym serialu „Dochodzenie” z 2011 roku.

Jakby tego było mało, do obsady serialu „Hanna” Amazon dobrał również Joannę Kulig. W październiku ubiegłego roku polskie media obiegła wiadomość, że aktorka wcieli się w rolę Joanny, matki tytułowej dziewczynki. Wtedy aktorka deklarowała, że sceny z jej udziałem są pełne adrenaliny i pościgów.

Według najnowszej zapowiedzi „Hanna” pojawi się na Amazon Prime Video już w marcu.