1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Poznajcie nową Sabrinę Spellman. Chilling Adventures of Sabrina od dziś na Netfliksie

Chilling Adventures of Sabrina

Przygotujcie się na sesję binge watchingu w ten weekend. Premiera Chilling Adventures of Sabrina już dziś, a zatem nastoletnia czarownica w końcu powraca. A z nią świat do tej pory nieznany, ale za to dużo ciekawszy, niż ten, do którego się przyzwyczailiśmy.

Już dziś premiera Chilling Adventures of Sabrina. W ten mroczny, przed-halloweenowy weekend polecamy zapoznać się z nową Sabriną Spellman.

Z nastoletnią czarownicą spotykamy się w przededniu jej szesnastych urodzin pod koniec października. Sabrina Spellman mieszka w małym miasteczku Greendale wraz ze swoimi ciotkami Hildą i Zeldą oraz kuzynem Ambrose. Dziewczyna chodzi na co dzień do pobliskiego liceum Baxter High, gdzie ma grono przyjaciół i chłopaka. Paczka nie należy do tych popularnych dzieciaków, ale sprawia wrażenie zgranej grupy pełnej wzajemnego wsparcia. Jednak mimo szczerych chęci, Sabrina nie do końca może się wpasować w swoje towarzystwo. A to dlatego, że jest pół-czarownicą, pół-człowiekiem. I oczywiście nie może tego wyjawić przyjaciołom.

premiera Chilling Adventures of Sabrina

Dzień szesnastych urodzin dla czarownicy to wyjątkowy moment. Przechodzi ona zazwyczaj przez ceremonię, która nadaje jej prawa członkini magicznej społeczności. Problem w tym, że wchodząc w ten etap Sabrina zostaje postawiona przed ultimatum. Musi porzucić swoich dotychczasowych znajomych i szkołę, by rozpocząć nowy rozdział. A to młodej czarownicy już się średnio uśmiecha. Decyzja, którą podejmie zaowocuje licznymi przygodami, których świadkami jesteśmy w pierwszym sezonie Chilling Adventures of Sabrina.

W obsadzie znajdziemy między innymi Kiernan Shipkę w roli Sabriny Spellman, Lucy Davis (Hilda Spellman), Mirandę Otto (Zelda Spellman), Michelle Gomez (Mary Wardell) i Richarda Coyle’a (ojciec Blackwood). Twórcą serialu jest Roberto Aguirre-Sacasa, znany do tej pory z takich pozycji jak Riverdale i Carrie.

Serial Chilling Adventures of Sabrina możecie już oglądać na platformie Netflix.