1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. TV

Nosowska i Podsiadło gośćmi Wojewódzkiego. To może być jeden z najlepszych odcinków programu

dawid podsiadło w kuba wojewódzki show

W dzisiejszym odcinku swojego show Kuba Wojewódzki gościć będzie muzyczne gwiazdy. W programie pojawią się Katarzyna Nosowska i Dawid Podsiadło.

Dawid Podsiadło i Katarzyna Nosowska to najgorętsze nazwiska polskiej muzyki popularnej ostatnich tygodni. Artyści osiągnęli to nie tylko dzięki nowym płytom - doskonałym trzecim longplayem pt. Małomiasteczkowy oraz trafiającym w punkt albumem Basta. Nosowska i Podsiadło potrafią się też doskonale promować w mediach.

Ich nieprzewidywalne kampanie w mediach społecznościowych stanowią połączenie spontaniczności i chłodnej biznesowej kalkulacji. Dzisiejsza wizyta w programie Kuby Wojewódzkiego to kolejny epizod w doskonałych kampaniach promocyjnych Podsiadły i Nosowskiej. Audycja Króla TVN-u jest jednym z niewielu programów w Polsce, który zbliża się swoim poziomem do standardów amerykańskich czy brytyjskich talk showów.

A przynajmniej tak bywało w przeszłości. Pierwszy epizod nowego sezonu programu nie zrobił wielkiego wrażenia na widzach. Jego najlepszym elementem był występ... Dawida Podsiadły. Trudno więc się dziwić, że Wojewódzki postawił na mało kontrowersyjny wybór i na dzisiejsze spotkanie zaprosił właśnie jego i Katarzynę Nosowską.

Samozwańczy Król TVN-u sam jest jednak chodzącą kontrowersją. Potrafi prowokować, często obraża, ale też zadaje niełatwe pytania, o czym przekonał się niedawno Jacek Braciak. Aktor musiał zmierzyć się z problemem bojkotowania filmu Kler właśnie na kanapie u Wojewódzkiego.

Nowy odcinek show Kuby Wojewódzkiego już dzisiaj na player.pl oraz na antenie TVN-u o godzinie 22:30.