1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Joanna Chyłka wreszcie pokazała twarz. Wiemy, kto zagra bohaterkę w serialu na podstawie książek Mroza

Chyłka serial Magdalena Cielecka

Tajemnica się wydała. Remigiusz Mróz zdradził, kto zagra główną bohaterkę w serialu opartym na jego twórczości. Joanna Chyłka będzie mieć twarz Magdaleny Cieleckiej.

Remigiusz Mróz należy do najpopularniejszych obecnie polskich pisarzy. Jego książki znajdują uznanie setek tysięcy czytelników, nie tylko w Polsce. Autor słynie też z szybkości przygotowywania kolejnych dzieł, w związku z czym na premiery nowych utworów nie trzeba długo czekać. Wyniki oraz organizacja pracy przełożyły się na kolejny sukces.

TVN kręci serial na podstawie cyklu książek Mroza.

Serialowej wersji doczeka się ośmiotomowa seria o Joannie Chyłce. Ekranowa wersja przygód prawniczki ma być gotowa jesienią, a pracami nad nią kieruje Łukasz Palkowski, odpowiedzialny także za Pułapkę. Produkcja nie doczeka się jednak premiery na antenie TVN-u; odcinki będzie można oglądać bezpośrednio na platformie player.pl.

Do tej pory nie było wiadomo, kto zagra główną bohaterkę. Pisarz opublikował jedynie zdjęcie tyłu głowy aktorki, która wcieli się w Chyłkę, pozostawiając miejsce do spekulacji. Dość dużo mówio się na temat Małgorzaty Kożuchowskiej, która ma na koncie występ w Drugiej szansie tej samej stacji. Te doniesienia okazały się jednak nieprawdą.

Remigiusz Mróz zdradził, że bohaterkę zagra Magdalena Cielecka.

Nie jest to jedyna jesienna rola tej aktorki. W październiku zobaczymy ją w filmie 7 uczuć w reżyserii Marka Koterskiego. Z kolei w przyszłym roku Cielecka pojawi się w adaptacji innej bestsellerowej książki – Ciemno, prawie noc autorstwa Joanny Bator. Oprócz niej w filmie Borysa Lankosza zobaczymy także Dawida Ogrodnika, Marcina Dorocińskiego oraz Piotra Fronczewskiego.