1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. TV

TVN opuszcza Azję. Już dziś premiera Ameryka Express - kto wystąpi w programie?

ameryka express tvn premiera

Po dwóch wyprawach do Azji TVN postanowił przenieść się do Ameryki. Dziś na antenie stacji debiutuje program Ameryka Express, który jest w gruncie tym samym co Azja Express. Mamy ten sam format, ale zmieniło się miejsce kręcenia zdjęć. I walki o pierwsze miejsce.

Dzięki reality-show Ameryka Express przeniesiemy się do Ameryki Południowej, gdzie będziemy obserwować gwiazdy walczące o pierwsze miejsce w wyścigu. Uczestnicy przemierzyli blisko 3 tys. km przez Ekwador i Peru, starając dostać się do mety znajdującej się w Cuzco, mieście położonym w południowej części Peru. W grze wzięło udział szesnastu uczestników połączonych w osiem par. Każdy z konkurentów został wyposażony w plecak z jak najpotrzebniejszymi rzeczami i dolara w kieszeni. Pary, ścigając się ze sobą w drodze do mety, muszą znaleźć środek transportu, coś zjeść i spędzić gdzieś noc. Jednym słowem: są zdani tylko na siebie.

Ameryka Express - kogo zobaczymy na ekranie?

Filip Chajzer wraz z ojcem Zygmuntem Chajzerem

ameryka express uczestnicy

Najbardziej kochany przez jednych i najbardziej znienawidzony przez drugich duet w tym programie. Chajzer, trochę filantrop, trochę hejter i jego ojciec, znany przede wszystkim z Idź na całość i reklam proszków Vizir, z których wykurzyła go Anna Starmach. Pierwszy odcinek zobaczę tylko dla nich. I dla Karolaka.

Tomasz Karolak wraz z kolegą Jakubem Urbańskim

ameryka express tvn

A oto i on. Wchodzi cały na biało czarno. Podkreślam - w jednym programie dostaniemy obu Chajzerów, a do tego jeszcze Tomasza Karolaka. To kombo przypomina mi wygraną w Tekkena.

Aleksandra Domańska z bratem Dawidem Domańskim

ameryka express premiera

Aleksandra Domańska to młoda aktorka, którą kojarzyć możemy z takich produkcji jak Bodo, Belle Epoque, Volta czy Podatek od miłości, gdzie zagrała wraz z Grzegorzem Damięckim.

Duet "Fit Lovers": Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz

ameryka express tvn

Youtuberzy. Są wszędzie, więc muszą być i w Ameryce Południowej z TVN-em.

Maciej Musiałowski wraz z koleżanką Anną Małysą

tvn ameryka express

Przyznam, że musiałam sprawdzić, kim jest Maciej Musiałowski. To młody aktor, którego znać możecie z serialu Druga szansa, w którym główną rolę gra Małgorzata Kożuchowska.

Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem

ameryka express

Tak, z tych Steczkowskich. Piosenkarka, mniej znana od swojej siostry, Justyny Steczkowskiej.

Lara Gessler i jej przyjaciel Piotr Sałata

ameryka express tvn premiera

Córka Magdy Gessler, która według wielu (tak, mnie też) powinna na wyprawę ruszyć z mamą. Wybrała przyjaciela.

Katarzyna Meller z przyjaciółką Moniką Zagajską

ameryka express

Kim jest Katarzyna Meller? To siostra Marcina Mellera, która wyruszy do Ameryki Południowej wraz z przyjaciółką. Więcej niewiadomo.

Program poprowadzi niezmiennie Agnieszka Woźniak-Starak.

Pierwszy odcinek Ameryka Express już dziś na antenie stacji TVN o 21:30. Reality-show można oglądać też w serwisie Player. Kolejne odcinki co środę.

*Zdjęcia: TVN/Piotr Filutowski