1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Tom Hardy straszy jako Al Capone. Pierwsze zdjęcie z filmu Fonzo

Może być traperem, antybohaterem czy pilotem myśliwca. Teraz Tom Hardy będzie także podstarzałym królem przestępczego światka. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie aktora w roli Ala Capone w filmie Fonzo.

Tom Hardy

Nie od dziś wiadomo, że Tom Hardy potrafi wcielić się praktycznie w każdą postać. Czasami trudno uwierzyć, że niektóre z jego ról zagrała ta sama osoba. Weźmy choćby Bane’a z Mroczny Rycerz powstaje, Fitzgeralda ze Zjawy oraz tytułową postać z Bronsona. Oczywiście charakteryzacja i kostiumy robią swoje, ale aktor niejednokrotnie sam zmienia swój wygląd oraz dogłębnie poświęca się swojemu bohaterowi. Oby teraz było podobnie.

Tom Hardy wcieli się w Ala Capone.

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie aktora z filmu Fonzo. Produkcja przedstawi losy gangstera po opuszczeniu więzienia. W tym czasie jego przestępcze imperium było już przeszłością, a on sam nie mógł liczyć na dawną pozycję. Podczas odbywania kary pozbawienia wolności Capone nabawił się urazów psychicznych, demencji oraz mocno podupadł na zdrowiu.

Tom Hardy Fonzo Al Capone

Hardy znów zmienił się nie do poznania. Sieć zmarszczek, ociężałe powieki oraz cofnięte i przerzedzone włosy świetnie pasują do podstarzałego gangstera. Można też śmiało przypuszczać, że postać posiadać będzie niemały brzuszek. Do tego mimika Toma, wyrażająca skrajne zmęczenie i ból, a jednocześnie cień hardości i nieustępliwości dawnego króla półświatka.

Fonzo – obsada

Oprócz Hardy’ego w filmie zobaczymy znaną z Bloodline Lindę Cardellini. Aktorka wcieli się w Mae, żonę Ala Capone. Ponadto na ekranie pojawią się także Noel Fisher (Castle Rock), Kyle MacLachlan (Twin Peaks) czy Matt Dillon (Miasto gniewu). Reżyserem i scenarzystą produkcji jest Josh Trank, twórca Fantastycznej Czwórki oraz Kroniki.

Film nie ma na razie daty premiery. Niedługo jednak będziemy mieli szansę zobaczyć Toma Hardy’ego w roli Eddiego Brocka w Venomie. Produkcja trafi do kin 5 października.