1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Złowrogi kartel nie jest jedynym problemem. Zwiastun 2. sezonu Ozark

Ozark 2 sezon zwiastun

To nie koniec problemów rodziny Byrde. Za miesiąc zobaczymy nowe odcinki serialu Ozark. Netflix udostępnił zwiastun 2. sezonu produkcji.

Życie Marty’ego Byrde’a wcale nie było przyjemne. Żona miała romans, relacje rodzinne sypały się w oczach, a praca księgowego nie dawała mu żadnej satysfakcji. To jednak i tak nic w porównaniu z tym, co czekało go potem. Wyjazd z Chicago, próby pozyskania różnych interesów do prania pieniędzy dla kartelu i próba zapewnienia bezpieczeństwa własnej rodzinie mogłyby podłamać każdego. A teraz ma nastąpić eskalacja wszystkich problemów.

W sieci pojawił się trailer 2. sezonu Ozark.

Meksykański kartel narkotykowy z pewnością nie zapomniał o Martym i jego finansowych zobowiązaniach. Po śmierci Dela sytuacja stanie się jeszcze bardziej napięta, choć to nie bohater bezpośrednio odpowiadał za jego śmierć. Kartel przyśle na miejsce Helen Pierce, swoją adwokatkę, która ostrzega Byrde’ów przed igraniem z jej klientami. Narkotykowi bossowie nie będą się bowiem patyczkować i w razie czego mogą zwyczajnie zabić Charlotte i Jonaha.

Jednak Meksykanie to tylko jedno ze zmartwień piorącej brudne pieniądze rodziny. Snellowie wciąż oczekują wysokich zysków z obecności Byrde’ów w okolicy, najlepiej kosztem kartelu. Oni także nie zawahają się przed użyciem przemocy, a jak pokazał 1. sezon, niezbyt obawiają się handlarzy narkotyków, skoro mają bufor w postaci Marty’ego i jego bliskich.

Ozark 2 sezon zwiastun

Do tego wszystkiego o wiele większe stanie się zagrożenie ze strony Langmore’ów. Z więzienia wyjdzie Cade, ojciec Ruth, który zlecił jej rozpracowanie Byrde’ów, by następnie zabić ich i przejąć mafijne pieniądze. O ile dziewczyna miała jakieś skrupuły przed zdradzeniem głównego bohatera, tak jej ojciec raczej nie będzie się przejmował interesami i życiem Marty’ego. Oczywiście księgowy będzie musiał uważać także na agentów federalnych, którzy coraz głębiej przyglądają się jego działalności.

W 2. sezonie Ozark ponownie zobaczymy starych znajomych.

Na ekranie pojawią się Jason Bateman (Marty), Laura Linney (Wendy), Sofia Hublitz (Charlotte) oraz Skylar Gaertner (Jonah). W nowych odcinkach pojawią się także Julia Garner oraz Jason Butler Harner, czyli Ruth i Roy. Z kolei w Helen Pierce wcieli się znana z Jessiki Jones Janet McTeer.

Liczący dziesięć odcinków 2. sezon Ozark pojawi się na Netfliksie 31 sierpnia.