REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Ozark wraca! Netflix zapowiedział premierę 2. sezonu serialu. Jest też trailer

No i to jest świetna wiadomość! Ozark to jeden z najlepszych seriali, jakie widziałam w ubiegłym roku i jedna z najlepszych produkcji, jaka w ogóle powstała. Marty Byrde, niepozorny finansista, który tak naprawdę pierze brudne pieniądze dla kartelu narkotykowego, wraca!

ozark 2 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Długo czekałam na tę informację i cieszę się, że w końcu Netflix zapowiedział powrót serialu Ozark. 2. sezon już niebawem pojawi się na platformie streamingowej. Nowe odcinki produkcji obejrzymy 31 sierpnia tego roku. Do serwisu o godz. 9:01 trafi wówczas dziesięć epizodów.

ozark netflix

Marty Byrde nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Jak zapewne pamiętacie z 1. sezonu, główny bohater zalazł za skórę jednemu z meksykańskich karteli narkotykowych. Marty w tajemnicy przed swoją rodziną zajmował się praniem dla nich pieniędzy. Niestety, nie wszystko poszło po jego myśli, a jeden z jego kompanów próbował oszukać gangsterów. Marty wraz z żoną i dziećmi zmuszony jest wyjechać do tytułowego miejsca i tam rozpocząć nowe życie. Ale spokojnie, kartel nadal pamięta. Byrde i tam musi uczestniczyć w ich nielegalnych interesach.

Nowe, duszne miasteczko szybko staje się kłopotliwym miejscem. Marty musi uważać w kontaktach z innymi, zwłaszcza, że jego obecność wielu osobom nie jest na rękę. W 2. sezonie Byrde'owie będą musieli zmierzyć się z nowym zagrożeniem - gang wyśle do nich bezwzględną prawniczkę, Helen Pierce. Obecność kobiety namiesza w życiu głównych bohaterów, ale to nie koniec ich zmartwień.

Współpraca ze Snellami i ich nową wysłanniczką, Ruth Langmore, również będzie zagrożeniem i stanie się coraz bardziej ryzykowna. Byrde'ów czekają komplikacje, a jedynym lekarstwem będzie pójście na całość. Muszą pamiętać, że każdy wybór ma swoje konsekwencje. Co to właściwie znaczy? Przekonamy się już niebawem. Ja nie mogę się doczekać!

REKLAMA
ozark

1. sezon serialu Ozark obejrzycie w serwisie Netflix. Premiera 2. serii już 31 sierpnia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA