1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Dzisiaj po raz ostatni usłyszymy szepty po zmroku. Finałowy odcinek Kruka na Canal+

Na rynku nie brakuje thrillerów z nadprzyrodzonymi mocami w tle. Dlatego niełatwo jest wyróżnić się z tłumu. Wydaje się, że stacji Canal+ się to udało. Kruk. Szepty słychać po zmroku z każdym kolejnym odcinkiem wywołuje coraz większe poruszenie i zbiera dobre recenzje. Już dziś okaże się, czy twórcy serialu przygotowali równie zaskakujący finał. I czy to koniec historii Adama Kruka?

kruk canal plus finał

Wydaje się jakby ledwie wczoraj pojawiły się pierwsze informacje o nowym serialu Canal+. Kruk. Szepty słychać po zmroku zapowiadał się jako ciekawa historia kryminalna ze specyficzną atmosferą Podlasia i elementami folkloru.

Nikt nie spodziewał się, jak bardzo specyficznym serialem będzie Kruk...

kruk canal plus finał

Mimo zbliżającego się finału wciąż nie wiadomo, kto porwał Rafała Morawskiego. Podejrzanych jednak nie brakuje, a wśród nich są postacie uważane za pozytywnych bohaterów. Również folklor okazał się pełnić znacznie większą rolę w serialu, niż sądzono. Kruk. Szepty słychać po zmroku to produkcja, w której stare wierzenia i Szeptuchy pełnią rolę nie mniejszą niż choćby w Twin Peaks.

Problemem tego typu produkcji jest jednak zawsze wiarygodne i satysfakcjonujące domknięcie historii. Rozwiązanie zagadki musi być skomplikowane i ciekawe, ale równocześnie fair wobec widzów. Zwłaszcza że finansowy sukces produkcji może być pretekstem do stworzenia kontynuacji. A z tego rodzi się pokusa cliffhangera. Czy twórcom Kruka uda się niełatwa sztuka i dadzą swoim fanom świetne zakończenie serialu? Przekonamy się w ciągu kilkunastu godzin.

Finałowy odcinek serialu Kruk. Szepty słychać po zmroku już w dzisiaj, 22 kwietnia, o 21:30 na Canal+ i w nc+ GO