1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Nowy serial postapo od Netfliksa. Wiemy, kiedy obejrzymy europejską produkcję The Rain

europejskie seriale netflix

Netflix inwestuje w europejskie seriale - co i rusz słyszymy o nowych tytułach, które debiutują na platformie. W tym roku do tych produkcji dołączy nowa o tytule The Rain. The Rain jest pierwszym oryginalnym duńskim serialem Netfliksa. Ten opowie o postapokaliptycznym świecie.

Nie istnieje już świat, jaki znamy. Większość ludzi wymarła w wyniku zarażenia groźnym wirusem. Sześć lat po tych wydarzeniach dwójka głównych bohaterów, osamotnione rodzeństwo, dołącza do innych ocalałych, opuszczając dotychczasowe bezpieczne miejsce. Wszyscy wspólnie wyruszają w podróż, by znaleźć jakiekolwiek oznaki cywilizacji doszczętnie zniszczonej przez katastrofę.

Młodzi ludzie zmuszeni będą walczyć o przetrwanie.

netflix seriale

Nowy świat oznacza nowe reguły gry. Ale złe warunki i inne problemy wcale nie oznaczają, że te stare straciły na znaczeniu bądź znikły. Nastolatkowie oprócz tego, że będą mierzyli się ze skutkami śmiercionośnego wirusa, będą musieli uporać się z dojrzewaniem, zazdrością i innymi bolączkami.

Premiera The Rain w serwisie Netflix odbędzie się 4 maja 2018 roku.

Serial jest pierwszą oryginalną duńską produkcją giganta VOD.

the rain postapo

Tytułowy deszcz wydaje się być bezpośrednio związany z masową śmiercią ludności, do jakiej doszło przed głównymi wydarzeniami z serialu. Nie wiadomo jeszcze jednak, co oznaczają jego opady i jakie mogą mieć konsekwencje dla tych, którzy przeżyli.

Za serial The Rain odpowiadają Jannik Tai Mosholt (Rita, Follow the Money), Esben Toft Jacobsen (Wielki niedźwiedź, Beyond Beyond) oraz Christian Potalivo (Nowi lokatorzy, Long Story Short). W produkcji występują: Alba August, Mikkel Boe Følsgaard, Lucas Lynggaard Tønnesen, Lars Simonsen, Iben HjejleAngela Bundalovic, Sonny Lindberg (Scheda, Anti), Jessica Dinnage, Lukas Løkken i Johannes Kuhnke.

data premiery the rain

4 maja w Netfliksie pojawi się osiem odcinków serialu.