1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

2. sezon serialu Seria niefortunnych zdarzeń z oficjalnym zwiastunem. Będzie jeszcze gorzej

lemony snicket: seria niefortunnych zdarzeń drugi sezon zwiastun

Hrabia Olaf nie zamierza się już z nikim patyczkować. Widać to w opublikowanym przed chwilą zwiastunie 2. sezonu serialu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń, który jeszcze w tym miesiącu pojawi się w Netfliksie.

Serialowa adaptacja uwielbianej przez wielu serii książek nie zmieni swojej formy w 2.  sezonie. Już w zwiastunie widać, jak hrabia Olaf (w tej roli Neil Patrick Harris) deklaruje brak litości dla sierot o nazwisku Baudelaire. Dla Wioletki (Malina Weissman), Klausa (Louis Hunes) i Słoneczka (Presley Smith) właściwie nie powinno być to niczym nowym, biorąc pod uwagę wydarzenia z debiutanckiej serii.

Serial nadal będzie się koncentrował na pogoni Olafa za Baudelaire’ami. Nawet mimo ich przeprowadzki do szkoły z internatem. 2. sezon ma być adaptacją od 5 do 9 tomu wspomnianej serii książek. Wiemy też, że nasi główni bohaterowie spotkają nowych przyjaciół: sieroty, które straciły swoich rodziców w równie tajemniczych okolicznościach.

- Ten odcinek o życiu Baudelaire’ów będzie o wiele gorszy – deklaruje Lemony Snicket (w tej roli Patrick Warburton) pod koniec zwiastuna.

W serialu zobaczymy również takich aktorów jak: Lucy Punch, Nathan Fillion, Tony Hale, Sara Rue oraz Roger Bart. Premiera już 30 marca ego roku na platformie Netflix.

seria niefortunnych zdarzeń 2 sezon