1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Venom na pierwszym plakacie. Sony podgrzewa atmosferę przed premierą zwiastuna

venom tom hardy trailer plakat

Nowy kinowy Venom ma przed nami coraz mniej tajemnic. Do sieci trafił właśnie oficjalny plakat promujący nowy film Sony o kultowym przeciwniku Spider-Mana. To przystawka przed trailerem, który ma zadebiutować lata moment.

Symbiot już w tym roku trafi na kinowe ekrany. W znanego z komiksów Marvela arcyłotra i antybohatera w jednym wcieli się Tom Hardy. Zdjęcia do filmu Venom zostały zakończone już pod koniec stycznia. Teraz przyszła kolej na postprodukcję, a Sony bierze się na poważnie za promocję.

Jeszcze zanim na planie filmu Venom padł ostatni klaps, zobaczyliśmy jak aktor, odgrywający wcześniej Bane’a w filmie na podstawie komiksów Batman wydawnictwa DC, prezentuje się jako Eddie Brock, czyli host Venoma i rywal Petera Parkera. Na nowej grafice promocyjnej pojawia się jednak już tytułowy symbiot.

venom plakat film 2018

Venom na plakacie.

Projekt plakatu jest szalenie minimalistyczny. Na czarnym tle pojawiły się charakterystyczne oczy czarnego symbiota, które kosmiczny byt wykształca po połączeniu się z ziemskim żywicielem.

Oprócz tego na plakacie nie ma zbyt wielu informacji. Pojawił się tytuł filmu, który brzmi po prostu Venom oraz nazwisko aktora wcielającego się w protagonistę. Jest też orientacyjna data premiery - październik tego roku.

W filmie wystąpią obok Toma Hardy’ego tacy aktorzy jak: Riz Ahmed, Scott Haze, Reid Scott i Michelle Williams. Nie zostali jednak wymienieni na pierwszym oficjalnym plakacie.

Lada moment ma pojawić się też pierwszy zwiastun jedynego filmu Sony na podstawie komiksów zaplanowanego na 2018 rok. Półtoraminutowa zapowiedź ma zadebiutować już jutro, czyli 8 lutego - najpewniej wieczorem polskiego czasu.

Za scenariusz Venoma odpowiadają Scott Rosenberg, Jeff Pinkner, Kelly Marcel i Will Beall. Produkcją zajęli się Avi Arad, Matt Tolmach i Amy Pascal, a David Householter i Stan Lee są wymieniani jako producenci wykonawczy.