1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Pearl Jam zagra w Polsce! Wiemy, gdzie i kiedy

Od kilku dni po sieci krążyły plotki o planowanym koncercie Pearl Jam w Polsce. Dziś te plotki się już oficjalnie potwierdziły. Za około pół roku na fanów Eddie'ego Veddera i spółki czeka wspaniała koncertowa przygoda!

pearl jam koncert

Osobiście chyba już trochę wyrosłem z bycia fanem Pearl Jam. Zespół dla mnie skończył się na albumie "Vs.", ale zapewne dla wielu fanów, którzy nadal darzą grupę ciepłymi uczuciami, każda ich wizyta w Polsce to wielkie wydarzenie.

Przez ostatnie kilka dni w licznych serwisach muzycznych zaczęły pojawiać się informacje o tym, że Pearl Jam planuje odwiedzić Polskę. Dziś potwierdził je sam organizator, agencja Live Nation.

Wiosną Pearl Jam rozpoczyna swoją europejską trasę koncertową, a już 3 lipca 2018 roku panowie zawitają do Krakowa. Grupa wystąpi w Tauron Arenie.

Będzie to ich pierwszy występ w Krakowie.

pearl jam koncert polska

Bilety będą dostępne w sprzedaży od 8 grudnia od godziny 12:00 na stronie Live Nation. Ceny zaczynają się od kwot rzędu 335 zł, czyli mimo wszystko trochę droga impreza jak na zespół, który lata świetności ma już od jakiegoś czasu za sobą. No, ale czego się nie robi dla ukochanych kapeli?