1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Black Friday z Showmaksem. Serwis wprowadza subskrypcje długoterminowe

Black Friday z Showmaksem. Serwis wprowadza subskrypcje długoterminowe

Od dzisiaj w Showmax dostępne są subskrypcje długoterminowe. Oznacza to, że będziemy mogli zapłacić za kilka miesięcy z góry, a wiadomo przecież, że w pakietach bywa taniej.

Showmax podaje, że po raz pierwszy wprowadza długoterminowe subskrypcje za korzystanie z serwisu. Miesięczny koszt usługi to 19,90 zł, ale jeśli zdecydujemy się zapłacić za kilka miesięcy z góry, to cena się zmniejszy. Oczywiście, im dłuższy będzie okres, na który się zdecydujemy, tym większy upust możemy otrzymać.

Showmax oferuje abonament na 3, 6 lub 12 miesięcy.

Za trzy miesiące zapłacimy 55 zł, za sześć będzie to 99 zł, a roczny dostęp do serwisu wyniesie 179 zł. Gdybyśmy mieli zapłacić za usługę w regularnej cenie, to w skali roku koszt byłby wyższy o prawie 60 zł.

Aby skorzystać z promocji wystarczy się zarejestrować na stronie showmax.com, a następnie wybrać opcję "abonamentu przedpłaconego". Promocja rusza dzisiaj i potrwa przynajmniej do końca roku. Płatności realizowane są za pośrednictwem PayU, korzystając z karty płatniczej, przelewu online lub Blik. Warto pamiętać, że serwis można wypróbować bezpłatnie przez 14 dni.

Serwis Showmax jest w Polsce od niedawna, ale zdążył się już u nas zadomowić.

Jego oferta nie jest może tak bogata, jak konkurencyjnych serwisów streamingowych, ale ma w swojej bazie kilka wyjątkowych tytułów. Wystarczy wymienić Opowieść Podręcznej czy Blood Drive. W serwisie co jakiś czas pojawiają się również polskie produkcje stworzone specjalnie na zamówienie Showmax. Ksiądz Wojciecha Smarzowskiego, Czerwony punkt Patryka Vegi, serial Egzorcysta Bartosza Walaszka i patronat nad satyrycznym Uchem Prezesa to dopiero początek. Od kilku tygodni wiemy, że serwis wykupił licencję na polską edycję Saturday Night Live. Wczoraj poznaliśmy obsadę tego nowego talk-show.