REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Pierwszy pełny zwiastun The Punisher. Jon Bernthal urodził się do tej roli

Netflix wreszcie opublikował pełny trailer serialu The Punisher. Bezwzględny mściciel powróci jeszcze w tym roku.

Punisher z pierwszym zwiastunem. Jon Bernthal urodził się do tej roli
REKLAMA
REKLAMA

Netflix w nieco przypadkowy sposób wykreował nowego antybohatera w ramach Marvel Cinematic Universe. Dobrze znany fanom komiksów Punisher pojawił się jako antagonista w drugim sezonie produkcji Daredevil i szybko zdobył serca fanów.

Jon Bernthal jako Punisher wypadł tak dobrze, że dostał swój własny serial.

Początkowo stacja Netflix planowała rozwijać cztery seriale w ramach swojej współpracy z Marvel Studios, a bohaterowie każdego z nich utworzyli formację The Defenders. Po drugim sezonie Daredevila zdecydowano, że Frank Castle zasługuje na swoją własną produkcję i zapowiedziano nowy serial The Punisher.

Z początku bardzo sceptycznie podchodziłem do aktora, który został wybrany do tej roli. Jon Bernthal, kojarzony z roli Shane’a w The Walking Dead, mnie mile zaskoczył. Nowa interpretacja Franka Castle’a, który po stracie rodziny zaczyna likwidować przestępców z zimną krwią, wypadła świetnie.

The Punisher

Nowy trailer produkcji The Punisher utwierdza mnie w przekonaniu, że Jon Bernthal idealnie nadaje się do tej roli.

Może to wprowadzić miły powiew świeżości do Marvel Cinematic Universe, którego Punisher jest częścią. Bohaterowie filmowego uniwersum Avengersów są archetypowi - piorą złych gości po mordach, ale nie uciekają się do zabijania. Punisher, który żyje w tym samym świecie, jest inny, bardziej bezwzględny.

Frank Castle zupełnie inaczej podchodzi do problemu przestępczości niż Matt Murdock (Daredevil), Jessica Jones, Luke Cage i Danny Rand (Iron Fist). Nie uważa, by przestępcy zasługiwali na litość i zabija bez skrupułów. Ale jednocześnie jest pozytywną postacią, a nie złoczyńcą.

The Punisher

Cieszy mnie, że nie dostaniemy kolejnego origin story.

REKLAMA

Punisher w serialu będzie miał już za sobą zemstę na mordercach swojej rodziny i zajmie się odkrywaniem nowego spisku. Jego historię nakreślił już serial Daredevil, a przypomina ją pierwszy pełny zwiastun. Oby w samym serialu flashbacków opowiadających genezę jego krucjaty było jak najmniej.

W serialu mogą pojawić się bohaterowie pozostałych produkcji Netfliksa o zamaskowanych herosach z Nowego Jorku, a Castle'a wspierać będzie Karen Page. Nie wiemy jednak nadal, kiedy dokładnie będziemy mogli zobaczyć Punishera w akcji, bo Netflix nie podaje dokładnej daty premiery.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA