1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Znamy datę premiery nowego Bonda, ale samego Bonda ciągle brak

bond 25

Co prawda nie wiemy jeszcze, kto wyreżyseruje nowy film o Jamesie Bondzie, ani kto zagra tytułową rolę, ale poznaliśmy już datę premiery 25. produkcji z serii o agencie Jej Królewskiej Mości.

Ostatni film z Jamesem Bondem, w roli którego wystąpił Daniel Craig, widzieliśmy w 2015 roku. W listopadzie miała wówczas premierę 24. część serii o tytule Spectre. Czy tym razem ponownie Craig wcieli się w agenta 007? Oficjalnie nic nie wiadomo, ale pogłoski, że aktor nie chce już być odtwórcą tej postaci, odeszły w niepamięć. Prawdopodobnie to właśnie on po raz piąty zagra Bonda.

James Bond 25 - kiedy premiera?

data premiery 25 filmu o jamesie bondzie

Wiemy natomiast, kiedy film zobaczymy na ekranie. Premiera nowej produkcji z cyklu o agencie 007 odbędzie się za dwa lata - 8 listopada 2019 roku.

Chęć wyreżyserowana nowego Jamesa Bonda wyrażał ostatnio Christopher Nolan. Na razie te chęci nie zostały w żaden sposób potwierdzone. Nadal nie wiemy bowiem, kto od strony reżyserskiej zajmie się nadchodzącą częścią o agencie Jej Królewskiej Mości. Przypomnijmy, że w ostatnim filmie o Bondzie za kamerą siedział Sam Mendes, ten który wyreżyserował także Skyfall z Danielem Craigiem w roli głównej.

Scenarzystami nowej części o agencie 007 będą Neal Purvis i Robert Wade.

Obaj mają już na swoim koncie stworzenie scenariuszy do: Świat to za mało, Śmierć nadejdzie jutro, Casino Royale, Quantum of Solace, Skyfall i Spectre.

Wkrótce poznamy pewnie więcej szczegółów.