REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Polska służba zdrowia okiem Patryka Vegi. Trailer filmu Botoks

Cukier puder w tabletkach, silne kobiety, pościgi samochodowe i trupy - Botoks, jak mówi sam Patryk Vega, będzie jego najmocniejszym filmem. W sieci wylądował właśnie reżyserski zwiastun produkcji.

trailer filmu botoks
REKLAMA
150 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Premiera filmu Patryka Vegi już za dwa miesiące. Botoks ma być jego najmocniejszym filmem. Reżyser PitBulla i Służb specjalnych tym razem przyjrzy się środowisku polskiej służby zdrowia i przedstawi jej realia oczami czterech kobiet. W główne bohaterki produkcji wcielą się: Olga Bołądź, Katarzyna Warnke, Agnieszka Dygant i Marieta Żukowska.

Na ekranie zobaczymy całą plejadę polskich gwiazd, które współpracowały z reżyserem przy innych produkcjach.

W Botoksie oprócz wspomnianych aktorek zagrają m. in. Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior czy Piotr Stramowski.

Historia przedstawiona w filmie inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami. Mam nadzieję, że Botoks będzie mniej chaotyczny niż poprzedni film Vegi, Niebezpieczne kobiety. Trailer rzeczywiście pokazuje, że będzie to mocne i intensywne kino. Oby tylko reżyser nie przeszarżował.

REKLAMA

Niebezpieczne kobiety nieco zmęczyły mnie liczbą wątków i sposobem prowadzenia akcji - o wiele bardziej podobał mi się Pitbull. Nowe porządki, który mogliśmy obejrzeć w kinach na początku 2016 roku. Szybkość powstania kolejnej produkcji nieco martwi, ale trzymam kciuki. Silne postaci (Chabior!), pościgi, dosadny język i jazda bez trzymanki to coś, co cenię u tego reżysera, mimo że jego filmy zdecydowanie nie trzymają równego poziomu.

Premiera Botoksu już 29 września.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA