1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Twórcy Orange Is the New Black podgrzewają atmosferę. Pojawiło się nowe wideo z Litchfield

Orange Is the New Black - nowe wideo prosto z Litchfield promuje 5 sezon

Netflix przypomina o zbliżającej się premierze kolejnego sezonu jednego ze swoich hitowych seriali. Pojawiło się właśnie krótkie wideo z więzienia Litchfield, które pokazuje wydarzenia bezpośrednio po zakończeniu czwartej serii Orange Is the New Black.

Twórcy jednego z pierwszych seriali nakręconych w ramach serii Netflix Originals zostawili swoich bohaterów ostatnim razem w bardzo stresującej sytuacji. Takiego cliffhangera w historii serii jeszcze nie było. Okazuje się, że nie musimy czekać aż do premiery piątego sezonu Orange Is the New Black, żeby zobaczyć co działo się bezpośrednio po nim.

Najnowszy zwiastun Orange Is the New Black prezentuje pierwszą minutę kolejnego odcinka.

Oczywiście fragment nie wyjaśnia, czy pistolet trzymany przez jedną z więźniarek faktycznie wypalił i czy kula zabiła strażnika, ale widzimy przynajmniej jak na to całe zamieszanie reagują Piper i Alex.

Materiał pokazujący początkowe 60 sekund pierwszego epizodu piątej serii serialu można obejrzeć już na kanale Netflix Polska w serwisie YouTube. Oprócz tego Netflix udostępnił kilka zdjęć pokazujących sceny z nadchodzącego sezonu.

Niezmiernie cieszy mnie powrót rosjanki Red, bo jest chyba moją ulubioną bohaterką w serialu.

Orange Is the New Black - 5 sezon

Ciekaw też jestem, jak dalej rozwinie się relacja Piper i Alex.

Orange Is the New Black - 5 sezon

Cieszy jednak, że Piper nie jest tak naprawdę główną bohaterką serialu, który rozwinął wiele innych ciekawych postaci pierwszoplanowych.

Orange Is the New Black - 5 sezon

Sporo w więzieniu musiało się pozmieniać, skoro więźniowie mają dostęp do tabletu.

Orange Is the New Black - 5 sezon

Twórcy sugerują zresztą, że strażnicy w więzieniu przegrali i osadzone rozpoczęły okupację.

Orange Is the New Black - 5 sezon

Czy faktycznie się tak stało dowiemy się po premierze, ale chociaż są za kratami, to wygląda na to, że są po stronie krat gdzie zwykle byli strażnicy.

Orange Is the New Black - 5 sezon

Ciekaw tylko jestem, czy w serialu pojawią się zupełnie nowe postaci, ale się na to nie zanosi.

Orange Is the New Black - 5 sezon

Nowy sezon Orange Is the New Black ma być inny niż wszystkie dotychczasowe.

Do tej pory kolejne serie pokazywały wydarzenia dziejące się na przestrzeni kilku tygodni. Obserwowaliśmy kolejne wydarzenia będące jedynie urywkami z życia w żeńskim więzieniu. To pozwalało widzom zobaczyć długofalowe konsekwencje działań, które podejmowali bohaterowie.

W piątej serii Orange Is the New Black narracja poprowadzona zostanie w zupełnie inny sposób. Serial będzie rozgrywał się w czasie rzeczywistym, a 13 odcinków ukaże wydarzenia dziejące się na przestrzeni zaledwie trzech dni, podczas których będziemy obserwować skutki buntu w Litchfield.