1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Słyszeliście już nowy kawałek Miuosha i Nosowskiej? "Tramwaje i gwiazdy" to fenomenalny utwór

Tramwaje i gwiazdy - Mioush feat. Katarzyna Nosowska

Słuchałam paru płyt Miuosha, ale to było dobrych kilka lat temu. Podobały mi się Piąta strona świata, Prosto przed siebie i ta koncertowa, nagrana z Jimkiem. Potem nam się jakoś z Miuoshem nie składało, aż do teraz. Jego nowy kawałek, Tramwaje i gwiazdy, nagrany z Katarzyną Nosowską jest wyśmienity!

Nosowską uwielbiam od zawsze. Nie jestem może jakąś zagorzałką fanką HEY, ale niektóre kawałki z wokalem piosenkarki na zawsze pozostaną w moim sercu. A Ściemnia się w wykonaniu Nosowskiej i Kory za każdym razem powoduje u mnie ciary. Duet Miuosha i liderki zespołu HEY wzbudził więc moją ciekawość. Jak się okazało - słusznie.

Już dawno nie pamiętam, kiedy jakiś polski utwór tak od razu wpadł mi w ucho.

Na Tramwaje i gwiazdy trafiłam dzisiaj rano i przesłuchałam ten utwór już jakieś kilkadziesiąt razy. Kiedy tylko się kończy, ponownie naciskam "play". Jestem totalnie oczarowana. Już wiem, że kupię nową płytę Miuosha.

Nowy album katowickiego rapera, POP., wychodzi już niebawem.

Premiera zapowiedziana jest na 17 marca 2017 roku. Wśród jedenastu utworów, które znajdą się na płycie, jednym z nich jest właśnie kawałek Tramwaje i gwiazdy. Krążek artysty można zamówić już teraz, na jego stronie internetowej.