1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Nowa ruda w mieście! Czekacie na Anię z Zielonego Wzgórza od Netfliksa? Jest data premiery serialu

Nowy serial Netfliksa - Ania

Anne to nadchodzący serial Netfliksa, który jest adaptacją Ani z Zielonego Wzgórza autorstwa Lucy Maud Montgomery. Jako że książka i filmy z Megan Follows w roli głównej należą do moich ulubionych dzieł z dzieciństwa, mocno czekam na ekranizację amerykańskiej platformy. W sieci pojawiła się nowa zapowiedź serialu, która zdradza datę premiery pierwszego sezonu.

Wideo, zapowiadające Anne, co tu dużo pisać, jest świetne. Wszystkie rude, które pojawiają się w materiale są bohaterkami oryginalnych produkcji Netfliksa i wszystkie mają ogromne znaczenie dla fabuły serialów, w których się pojawiają. Wszak podobnie będzie z Anne, która jest przecież główną bohaterką produkcji.

W rolę rudowłosnej sieroty, która znajduje dom u rodzeństwa Cuthbertów, wcieliła się Amybeth McNulty.

Pierwszy sezon produkcji liczyć będzie osiem odcinków. Oprócz Amybeth McNuly na ekranie zobaczymy m. in. Geraldine James w roli Maryli, opiekunki Ani, R. H. Thomsona jako Mateusza, opiekuna dziewczynki, Dalilę Belę jako przyjaciółkę głównej bohaterki, Dianę i Lucasa Jade'a Zumanna, który wcielił się w Gilberta, wielką miłość Ani Shirley.

Premiera serialu Anne odbędzie się za kilka miesięcy. 21 maja 2017 roku osiem odcinków trafi do platformy Netflix.

Już nie mogę się doczekać!