1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Mamy teaser 2 sezonu Stranger Things i datę premiery. Jestem kupiona!

stranger things sezon 2

Nareszcie! W końcu możemy zobaczyć pierwsze sceny, które pojawią się w drugim sezonie Stranger Things. Do sieci trafił teaser, który można było obejrzeć w ramach Super Bowl 2017. Jak zapowiada się nowa seria hitowej produkcji Netfliksa?

Jak? Po prostu świetnie. Z tych kilku scen, które zostały zaprezentowane w teaserze, można stwierdzić, że plotki, które docierały o nadchodzącym sezonie były prawdą. Druga seria rzeczywiście zapowiada się na dużo mroczniejszą. Zresztą zobaczcie poniżej sami.

Eleven, jedna z najciekawszych bohaterek serialu, powróci.

Akcja serialu rozgrywać ma się w 1984 roku i rzeczywiście - ponownie poczujemy klimat produkcji sprzed ponad trzydziestu lat.

Upside Down porządnie da się we znaki mieszkańcom Hawkins.

Ekipa Stranger Things swoimi strojami przypominać będzie bohaterów znanych Pogromców duchów.

Szeryf będzie miał swoje tajemnice i weźmie sprawy - literalnie - we własne ręce.

Bohaterowie wyruszą na drugą stronę.

Źli ludzie nadal będą prowadzić tajne eksperymenty.

 Koszmary Eleven nie skończą się.

Dzieci będą miały mroczne wizje...

I te wizje będą prawdziwe...

Drugi sezon Stranger Things zobaczymy już w tym roku, w październiku. Dokładny dzień premiery wszystkich dziewięciu nowych odcinków serialu, nie jest jeszcze znany.

W zagranicznym spocie zamiast "października" pojawia się napis "Halloween". Możemy więc wnioskować, że Stranger Things pojawi się pod koniec wspomnianego miesiąca. Premiery odbywają się zawsze w piątki, więc może w grę wchodzi 27 października. A może tym razem platforma zmieni swoje przyzwyczajenia i nowe odcinki obejrzymy 31 października 2017 roku, czyli we wtorek.

Czekam!

Czytaj także: