1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

3 sezon "Fargo" wraca w tym roku. Co o nim wiemy?

Co wiemy o 3 sezonie Fargo? 7 pytań i odpowiedzi

Już w tym roku obejrzymy 3 sezon Fargo. Seria została zapowiedziana na kwiecień. Co wiemy o fabule nowej odsłony Fargo i jakie postacie pojawią się w serialu?

1. Kiedy rozgrywać będzie się akcja sezonu trzeciego?

Wiadomo, że akcja 3 sezonu Fargo rozgrywać się będzie cztery lata po wydarzeniach, które miały miejsce w pierwszej serii, a zatem teraz przeniesiemy się do roku 2010.

2. Gdzie przeniesiemy się wraz z 3 sezonem Fargo?

Miejscem akcji będzie miejscowość Eden Valley w Minnesocie.

3. Co będzie kluczowe dla fabuły nowej serii?

Głównym tematem nowego sezonu będzie technologia. Twórcy serialu opowiedzą widzom o wpływie "kultury selfie" na ludzkie życie. W trzecim sezonie obejrzymy scenę, w której jedna z bohaterek podczas podróży samolotem zauważa, że wszyscy wokół niej siedzą z pochylonym głowami, wgapiając się w swoje smartfony. Choć teoretycznie taką obserwację większość z nas ma już za sobą, myślę, że ciekawie będzie cofnąć się w czasie, choćby i te siedem lat, i spojrzeć z innej perspektywy jeszcze raz na to, jak zmienił się świat.

4. Czy fabuła trzeciej serii będzie łączyć się z poprzednimi sezonami?

Tu pojawiają się sprzeczne informacje. Początkowo mówiło się o tym, że nie, ale aktualnie najnowsze informacje wskazują na to, że jest taka możliwość. Łącznikiem pomiędzy seriami miałaby być rodzina Solversonów, która pojawiła się zarówno w pierwszej jak i drugiej serii Fargo. Jak będzie ostatecznie? Na tę informację musimy poczekać do kwietnia, kiedy to miejsce będzie miała premiera 3 sezonu.

5. Kto zagra w 3 sezonie Fargo?

Ewan McGregor

W 3 sezonie Fargo zobaczymy takich aktorów i aktorki jak: Ewan McGregor, Mary Elizabeth Winstead, Carrie Coon, David Thevils, Michael Stuhlbarg.

6. A jakich bohaterów spotkamy w serialu?

Ewan McGregor, co ciekawe, wcieli się w podwójną rolę. Aktor zagra braci, Emmita Stussy i Raya Stussy, którzy wcale nie są bliźniakami. To nie pierwszy raz, kiedy McGregor zagra podwójną rolę. Zdarzyło się już tak w filmach Wyspa i Last Days in the Desert. Carrie Coon wcieli się z kolei w Glorię Burgle, która jest szeryfem. Aktorka sportretuje typową przedstawicielkę małego miasteczka. David Thevils zagra V.M. Vargasa, postać mroczną, która występuje w zaledwie jednej scenie.

7. Co było najtrudniejsze dla aktorów podczas kręcenia?

Trudno z całą pewnością stwierdzić, że było to najgorsze, ale dla Ewana McGregora dużym wyzwaniem była nauka akcentu charakterystycznego dla mieszkańców Minnesoty. Sam McGregor, przypomnijmy, pochodzi ze Szkocji.