1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Disney pokazał zwiastun "Pięknej i Bestii". Film będzie lepszy niż animacja?

Disney pokazał zwiastun "Pięknej i Bestii". Film lepszy niż animacja?

Nie wiem, czy lepszy, ale jestem pewna, że nowa "Piękna i Bestia" będzie widowiskiem wspaniałym. Twórcy - z tego co widać w pierwszym oficjalnym zwiastunie - nie odchodzą za bardzo od tego, co pamiętamy. Postaci w wersji aktorskiej zostały rewelacyjnie oddane i przypominają nam to, co znamy z wersji z 1991 roku.

Pamiętacie zapewne te emocje związane z zakazaną miłością zwykłej dziewczyny uwielbiającej czytać do potwora, który zamknięty w zamku obraził się na cały świat. Obserwowanie jako dziecko rodzącego się między nimi uczucia było niezwykłe. "Piękna i Bestia" to - nomen omen - piękna historia z morałem, w której pełno jest magii. A największą z nich jest po prostu miłość.

Aktorska wersja "Pięknej i Bestii" podąża wytartym szlakiem, a mnóstwo scen ze zwiastuna tej produkcji zostało przeniesionych wprost z animacji, która swoją premierę miała 25 lat temu.

piekna-i-bestia-animowana-wersja

To chyba wygląda podobnie, prawda?

piekna-i-bestia-trailer

Mimo że dokładnie wiemy, czego możemy się spodziewać, bo przecież któż nie zna tej opowieści, serce nadal drży tak samo, kiedy patrzymy na metamorfozę postaci i rozwijające się pomiędzy nimi uczucie.

piekna-i-bestia-zakochani

Nowy zwiastun - w porównaniu do teasera, który mogliśmy obejrzeć kilka miesięcy wcześniej - pełen jest nowych scen. W końcu możemy dokładniej przyjrzeć się postaciom: Belli, Bestii, Gastonowi, Brykowi, Płomykowi czy Trybikowi.

W trailerze widzimy też jedną z najlepszych scen "Pięknej i Bestii".

piekna-i-bestia

W filmie w głównych rolach zobaczymy Emmę Watson i Dana Stevensa. Oprócz nich w produkcji pojawią się między innymi Luke Evans i Kevin Kline.

"Piękna i bestia" na ekrany polskich kin wejdzie za kilka miesięcy, a dokładnie 17 marca 2017 roku. Odliczanie: czas start!

piekna-i-bestia-roza