1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Czeka nas crossover dwóch sezonów "American Horror Story"?

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że wszystkie sezony "American Horror Story" składają się tak naprawdę na jedno uniwersum. W niektórych seriach pojawiły się nawiązania do innych, ale nigdy żadne postacie z jednego sezonu nie poznały innych, które występowały w nowych odsłonach AHS. Teraz ma się to zmienić.

Czeka nas crossover dwóch sezonów "American Horror Story"?

Ryan Murphy ma zamiar stworzyć sezon, który połączy losy bohaterów "Murder House" i "Coven". Jak stwierdził twórca serialu połączenie tych dwóch historii miałoby być bardzo "dziwaczne". Cóż, nie jest to przesadnie jasny trop, patrząc na to, co oferuje Murpy we wszystkich sezonach "American Horror Story", ale... jeśli ma być jeszcze dziwaczniej, to chociażby z ciekawości nie mogę się doczekać.

Największym problemem, co przyznał sam Murphy, jest fakt, że ci sami aktorzy grają różne postaci.

Jak miałoby to zostać rozwiązane? Skomplikowanie, ale na razie nie ujawniono jeszcze szczegołów.

American Horror Story: Coven
"American Horror Story: Coven"

Nie wiadomo jeszcze, kiedy moglibyśmy spodziewać się premiery tego crossoveru, ani o czym dokładnie miałby opowiadać. Pytanie - czy w ogóle pomysł rezysera dojdzie so skutku?

Przypomnijmy, że aktualnie możemy oglądać szósty sezon "American Horror Story", nawiązujący do historii o Roanoke, Zaginionej Kolonii w Stanach Zjednocoznych, któa była pierwszą brytyjską kolonią w Ameryce.