1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Podobał wam się film "LEGO® PRZYGODA"? Będziecie zachwyceni "The Lego Batman Movie"

Podobał wam się film „LEGO® PRZYGODA”? Będziecie zachwyceni „The Lego Batman Movie”

Film "LEGO® PRZYGODA" był idealną mieszanką humoru, akcji, refleksji i muzyki. Zapowiada się, że jego spin-off, "The Lego Batman Movie" będzie świetną powtórką z rozrywki. Dostaniemy co prawda nową historię, ale jestem pewna, że produkcja kupi nas tymi samymi motywami. To świetnie!

Zapowiedź "The Lego Batman Movie" daje nadzieję, że pomysł się nie wyczerpał. Jest śmiesznie, absurdalnie i z jajem. W filmie, oprócz Batmana, pojawią się inne znane z DC Universe, postaci. Najważniejszym bohaterem, zaraz obok tytułowego, będzie Robin, będący pod opieką Człowieka Nietoperza. Poza tym natkniemy się też na szalonego i niebezpiecznego Jokera i Batgirl.

Premiera filmu zapowiedziana została na 9 lutego 2017 roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy produkcja wejdzie do polski. Za reżyserię "The Lego Batman Movie" odpowiada znany z "LEGO® PRZYGODA" Chris McKay (zajmował się montażem), a scenariusz napisał Seth Grahame-Smith, który odpowiada za scenariusze do takich filmów jak "Mroczne cienie" czy "Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D". W oryginalnej wersji głosów postaciom użyczą m. in.: Will Arnett (Batman), Zach Galifianakis (Joker) i Michael Cera (Robin).