1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

To dopiero okazja. Pierwszy sezon Dragon Ball Z w jakości HD, za darmo, w oficjalnym sklepie Microsoftu!

Dragon Ball Z za darmo, w jakości HD, w sklepie Microsoftu

Poszukując legalnego anime, zakładka entertainment w internetowym sklepie Microsoftu nie byłaby pierwszym miejscem, w które bym zajrzał. A tutaj proszę. W Redmont przygotowali świetną ofertę dla fanów serii Dragon Ball Z.

W cyfrowym sklepie Microsoftu można dodać do kolekcji pierwszy sezon anime Dragon Ball Z oraz Fairy Tail. Wszystko w jakości HD, na stałe przypisane do naszego konta, możliwe do obejrzenia na jednym z wielu urządzeń z dostępem do sieci.

Nietypowa promocja została zorganizowana z okazji „miesiąca anime”, jaki właśnie się rozpoczął w sklepie Microsoftu. Jak wskazuje nazwa, przez następne dni miłośnicy azjatyckiej kreski będą mogli nabyć całe sezony ulubionych animacji w okazyjnych, znacznie obniżonych cenach.

Zrzut ekranu 2016-07-08 o 02.25.18

Darmowy, pierwszy sezon Dragon Ball Z zdobędziecie w tym miejscu.

Z kolei tutaj dodacie do biblioteki Fairy Tail od Funimation. Pamiętajcie, że oba te anime możecie obejrzeć na każdym urządzenia z systemem Windows 10, Windows 8 oraz Windows Phone 8. Kompatybilna jest również konsola Xbox One. Sam obejrzałem pierwszy epizod w przeglądarce Safari na Maku, nie było z tym problemu.

Pierwszy sezon anime Dragon Ball Z kończy się w momencie, w którym część z bohaterów leci w kierunku planety Namek. Dostajemy więc 39 odcinków, które składają się na kultowe walki z Radditzem, Nappą oraz Vegetą. To tak zwana „Saga Sajan”, którą fani tego anime na pewno wspominają bardzo, bardzo dobrze.