REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. YouTube

Fedorowicz parodiuje upolitycznione Wiadomości na YouTube, ku uciesze opozycji

Nowoczesna Ryszarda Petru wyszła z kolejną inicjatywą, tym razem zorientowaną na internetowych wyborców. Na kanale YouTube tej formacji zostały opublikowane prześmiewcze „Nowe Lepsze Wiadomości”.

Fedorowicz parodiuje Wiadomości na YouTube
REKLAMA
REKLAMA

„Nowe Lepsze Wiadomości” są czytane głosem samego Jacka Fedorowicza - doskonale znanego satyryka i aktora, który odpowiadał za „Dziennik Telewizyjny” emitowany do 1995 do 2005 roku w TVP.

Chociaż stronie rządowej bardzo łatwo dyskredytować współczesną, słabą opozycję, tak sam Fedorowicz posiada wspaniałą kartę opozycjonisty Solidarności. Jego obecność w prześmiewczym materiale znacznie potęguje przekaz, który może spodobać się nie tylko wyborcom Nowoczesnej.

„Wiadomości” rozpoczynają się naprawdę czerstwo, ale warto dać im kilka minut.

REKLAMA

Z gagu na gag robi się coraz ciekawiej. Chociaż materiał wideo nie należy do tych wysublimowanych i ambitnych, dwa - trzy razy coś zadrgało w kącikach moich ust.

Chociaż jesteśmy dalecy od politycznych ocen i stanowisk, warto podkreślić, że „Nowe Lepsze Wiadomości” to najpopularniejszy materiał Nowoczesnej na YouTube. Dotychczasowe klipy rzadko kiedy przekraczały barierę 1000 odtworzeń. Parodia serwisu informacyjnego ma ich z kolei już ponad 60 tysięcy. Bez dwóch zdań możemy więc pisać o zasięgowym sukcesie, który stale rośnie.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA