REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Posłuchaj przedpremierowo najnowszej płyty Brodki - "Clashes"!

Jutro, 13 maja 2016 roku, oficjalna premiera najnowszej płyty Brodki, "Clashes". Jednak już dziś płyta została udostępniona na jednej z zagranicznych stron i dzięki temu i my możemy posłuchać jej przedpremierowo.

Posłuchaj przedpremierowo najnowszej płyty Brodki - "Clashes"!
REKLAMA
REKLAMA

"Clashes" to czwarty studyjny album Brodki. Ostatnim albumem była "Granda" z 2010 roku, choć pomiędzy tymi dwoma krążkami artystka wydała też minialbum "LAX" w 2012 roku. Po czterech latach wokalistka wraca z przytupem. "Clashes" to jej międzynarodowy debiut. Głównym producentem albumu został Noah Georgeson, który na swoim koncie ma współprace z takimi gwiazdami jak The Strokes czy Charlotte Gainsbourg.

horses-brodka class="wp-image-60273"

"Clashes" poprzedziły dwa single - "Horses", który ukazał się w lutym jako pierwszy i "Santa Muarte", który mogliśmy usłyszeć całkiem ostatnio.

REKLAMA

Na nowej płycie piosenkarki znajduje się dwanaście utworów. Te kompozycje to prawdziwa mieszanka stylów - mamy tu trochę folku, alternatywy, sad core'u (kawałek dreamstreamextreme przywodzi mi nieco na myśl ostatnią płytę Lany Del Rey), brzmień wyjętych z rockowych ballad i ciekawe wokalizy. Zapowiada się naprawdę świetnie, ale poczekajmy jeszcze chwilę z oceną. Recenzja niebawem pojawi się na sPlay.pl. Tymczasem...

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA