1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Nowy trailer filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" uchyla rąbka tajemnicy o Newtonie Scamanderze

Każdy, kto kocha uniwersum Harry'ego Pottera, z pewnością czeka na ten film. Kilka miesięcy temu mieliśmy okazję zobaczyć pierwszą zapowiedź produkcji o Newtonie Scamanderze, ale ta nie zdradziła zbyt wiele. W sieci wylądował właśnie drugi trailer, który przybliża nieco postać głównego bohatera i w którym zobaczyć możemy nowe sceny filmu.

Zobacz nowy trailer filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

W zapowiedzi zobaczymy podróż Scamandera do Ameryki, a konkretnie Nowego Jorku. A także (prawie) poznamy zawartość jego tajemniczej walizki, która nieustannie mu towarzyszy i która ma specjalne zabezpieczenie dla mugoli, aby ci nie poznali prawdy o tym, co w niej tak naprawdę się znajduje.

Obraz w reżyserii Davida Yatesa skupi się na historii Scamandera, autora słynnej w uniwersum Harry'ego Pottera książki. Film przedstawi historię związaną z powstaniem tego tytułowego podręcznika.

Premiera filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" odbędzie sie w polskich kinach 18 listopada tego roku. Oprócz Eddiego Redmayne, który wcielił się w Newtona Scamandera, na ekranie zobaczymy Colina Farrella, Ezrę Millera, Dana Foglera czy Johna Voighta.