1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Melissa McCarthy nie pojawi się w nowym sezonie "Gilmore Girls". Aktorka nie została zaproszona do udziału w serialu

Melissa McCarthy nie pojawi się w nowym sezonie "Gilmore Girls". Aktorka nie została zaproszona do udziału w serialu

Brak Sookie w nowym sezonie "Gilmore Girls" to niewesoła wiadomość. Trudno mi sobie wyobrazić dotychczasowe sezony produkcji bez postaci, którą na ekranie wykreowała Melissa McCarthy, jedna z najlepiej opłacanych aktorek w branży filmowej, specjalizująca się w rolach komediowych. 

Sookie, mimo że jest postacią drugoplanową, wniosła do serialu pewną świeżość i humor. Zaufana przyjaciółka Lorelai niejednokrotnie pomagała głównej bohaterce, ale i sama często wpadała w kłopoty. To właśnie Sookie zawdzięczamy wszystkie pyszne potrawy, która pojawiały się na ekranie. Wyśmienita szefowa kuchni i prawdziwa mistrzyni deserów, była jednym z głównych ogniw hotelu, zarządzanego przez Lorelai.

Melissa McCarthy na Twitterze opublikowała powyższy post, w którym informuje fanów o tym, że nikt nie zaproponował jej udziału w nadchodzącym sezonie "Gilmore Girls". Wiemy, że w nowej serii pojawią się dwie odtwórczynie głównych rol, Lauren Graham i Alexis Bledel. Powróci też babcia Rory, Kelly Bishop.

Data premiery serialu nie została jeszcze ustalona. Więcej informacji o nadchodzącym sezonie "Gilmore Girls" znajdziecie tutaj.