1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Nowy teledysk do piosenki Sama Smitha, "Writing's On The Wall", jest równie nudny jak sam utwór

Nowy teledysk do piosenki Sama Smitha, "Writing's On The Wall", jest równie nudny jak sam utwór

25 września swoją premierę miał tytułowy utwór do filmu "Spectre", opowiadającym o nowych przygodach Jamesa Bonda, w którego ponownie wcielił się Daniel Craig. Kawałek nosi tytuł Writing's On The Wall, a wykonuje go Sam Smith, brytyjski wokalista, który w ubiegłym roku zadebiutował swoim pierwszym albumem studyjnym, "In the Lonely Hour". 

Już w dniu, w którym po raz pierwszy wszyscy mogli usłyszeć Writing's On The Wall (premiera odbyła się w radiu, utwór znalazł się też w serwisie streamingowym Spotify), nie szczędzono Smithowi i nowemu kawałkowi słów rozczarowania. Cóż, trudno się dziwić, bo w porównaniu z poprzednią piosenką tytułową do filmu "Skyfall", którą wykonała Adele, numer Smitha wypada blado i nijako. Całość wydaje się niestety dość pretensjonalna i męcząca. Nie inaczej jest z teledyskiem.

Klip do utworu Sama Smitha, Writing's On The Wall, jest po prostu nudny jak sama piosenka. Wizerunek Sama Smitha śpiewającego jakby z bólem miesza się ze scenami z najnowszego filmu z udziałem Craiga. Miało być przejmująco, poważnie i dostojnie. Wyszło niestety pompatycznie. Miejmy tylko nadzieję, że samo "Spectre" wypadnie lepiej niż Writing's On The Wall. Na szczęście, patrząc na trailer, na to właśnie się zapowiada.