1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. YouTube

Jak obrażają się ludzie na całym świecie? Dowiesz się tego w kilka minut

Jak obrażają się ludzie na całym świecie? Dowiesz się tego w kilka minut

Ostatnio na kanale Cut Video pojawiła się seria filmów, które obrazują różne zwyczaje ludzi na całym świecie. Na dotychczasowych materiałach mogliśmy zobaczyć jak wygląda przestrzeń w różnych zakątkach globu oraz jak zachowuje się żyjące tam społeczeństwo. Widzieliśmy już jak całują się ludzie w różnych krajach oraz... jak wyglądają ich toalety. Teraz mamy okazję usłyszeć, jakie kierują do siebie wyzwiska.

Twórcy kanału stworzyli film "Insults Around The World". Jego tematem - jak sama nazwa wskazuje - są obelgi z całego świata. Bohaterami filmu są ludzie różnych narodowości, którzy opowiadają, jakich słów używają, by wzajemnie się obrażać. Z wideo dowiemy się m. in. jak niegrzecznie mówią do siebie mieszkańcy różnych stanów Stanów Zjednoczonych Ameryki czy stolic Włoch i Francji.

Najciekawsze i zarazem najmniej podobne do naszych są obelgi, jakimi obdarzają się mieszkańcy Tajlandii. Niestety, wśród przepytywanych nie znalazł się ani jeden Polak. Ciekawe jak pomysłowi okazaliby się nasi rodacy.