1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Oficjalny zwiastun filmu "Więzień labiryntu: Próby ognia" już w sieci. Zapowiada się ciekawa kontynuacja

"Więzień labiryntu: Próby ognia" to druga część trylogii Jamesa Dashnera, która w tym roku doczeka się filmowej adaptacji. Premiera produkcji w Polsce odbędzie się 25 września 2015 roku. W sieci możemy obejrzeć oficjalny zwiastun filmu w reżyserii Wesa Balla z Dylanem O'Brienem, Thomasem Brodie-Sangsterem i Kayą Scodelario w rolach głównych.

Oficjalny zwiastun filmu "Więzień labiryntu: Próby ognia" już w sieci

Pierwsza część trylogii skupiała się na losach społeczności żyjącej w komunie otoczonej ze wszystkich stron labiryntem, w którym egzystują przeraźliwe mutanty. Do grupy dołącza Thomas (Dylan O'Brien) i Teresa (Kaya Scodelario). Chłopak i dziewczyna są kolejnymi więźniami labiryntu. Ich pojawienie się doprowadza do zamętu wśród zgranej i zorganizowanej dotychczas ekipy, ale jednocześnie staje się momentem przełomowym w życiu uwięzionych mieszkańców. Wkrótce ci, którzy pozostali, dowiedzą się, o co naprawdę chodzi w tej chorej grze.

Kolejna część przygód Thomasa, Teresy i kilku innych wybrańców to także następne wyzwania przed nastolatkami. Wyjście z labiryntu miało być końcem i zwycięstwem, pokonaniem przeciwności losu, możliwością powrotu do spokojnego życia. Niestety, głównych bohaterów czeka rozczarowanie. Ziemia stała się miejscem, w którym nikt nie może czuć się bezpiecznie. Strawiona w czasie pożogi roi się od złych osobników. Grupie młodych ludzi przyjdzie stawić czoła kolejnej próbie. Podczas niej muszą być gotowi na wiele przykrych niespodzianek.