1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Taylor Swift ma bzika na punkcie oryginalnego mashupu "Blank Space" i "Style"

Taylor Swift ma bzika na punkcie oryginalnego mashupu „Blank Space” i „Style”

Czasami zdarzy się, że wielkie gwiazdy spojrzą na maluczkich i docenią ich starania. Czasami amatorskie covery potrafią zwrócić uwagę oryginalnych wykonawców, a może nawet ich zawstydzić. Taylor Swift wstydzić się może nie powinna, ale fakt, że doceniła mashup Blank Space i Style od dwójki wokalistów z Nashville świadczy, że nie poprzewracało jej się jeszcze w głowie.

Za ten gorący mashup odpowiedzialny jest duet Louisa Wendorff and Devin Dawson, których połączone głosy brzmią po prostu wspaniale. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że ich wykonanie brzmi znacznie ciekawiej niż oryginalne wersje z "1989" - najnowszej płyty Taylor Swift. Nie dziwi więc mnie zupełnie, że Swift na swoim Twitterze dała taki o to wpis:

Akustyczny, spokojny aranż pasuje zresztą bardziej do Blank Space i Style i przypomina trochę wcześniejsze dokonania Swift, które utrzymane były w klimacie country. Mashupu od Wendorff i Dawsona można słuchać w kółko. Kto wie, być może doczekamy się zaproszenia duetu do studia przez Taylor Swift i nagrania wspólnego coveru.