REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Brytyjski "Luther" doczeka się amerykańskiego remake'u

Serial kryminalny "Luther" - nadawany przez BBC One - zostanie "przejęty" przez Jankesów ze stacji Fox. Amerykańska stacja ma wyprodukować remake słynnego brytyjskiego serialu z Idrisem Elbą w roli głównej (inspektor John Luther). To nie pierwszy raz kiedy Amerykanie biorą się za remake zagranicznego serialu, tylko czy w przypadku "Luthera" ma to sens?

Brytyjski „Luther” doczeka się amerykańskiego remake’u
REKLAMA

I tak i nie, bowiem za przeniesienie brytyjskiego serialu na nowy grunt ma być odpowiedzialny Neil Cross, który wyprodukował "Luthera" dla BBC. Producent zapowiedział, że oryginalna seria póki co kończy się na trzecim sezonie i nie ma planów na stworzenie kolejnego. Wiemy jak to jest z amerykańskimi remake'ami, ale z drugiej strony skoro Neil Cross wraca, to chyba możemy spodziewać się czegoś dobrego, prawda?

REKLAMA

Niestety Idris Elba nie powtórzy już swojej serialowej roli. Brytyjski aktor zamiast wcielić się w inspektora Luthera, będzie producentem wykonawczym serialu. Póki co nie wiadomo nic a propos filmowej adaptacji brytyjskiej produkcji. Zważywszy na fakt, że Fox wtrącił swoje trzy grosze, wydaje mi się, że fani będą musieli obejść się smakiem.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA