REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

"The Inevitable End", najnowszy album Röyksopp dostępny w całości w streamingu

Dopiero za 5 dni premiera "The Inevitable End", ale norweski duet Röyksopp już postanowił podzielić się najnowszym albumem ze swoimi fanami. "The Inevitable End" dostępny jest na Soundcloudie oraz Deezerze.

„The Inevitable End”, najnowszy album Röyksopp dostępny w całości w streamingu
REKLAMA

REKLAMA

Po opublikowanej w maju EP-ce "Do It Again" - nagranej z Robyn - Röyksopp zamiast gasić pragnienie fanów, jedynie je wzmocnił. Na długogrający album nie trzeba jednak było specjalnie długo czekać, "The Inevitable End" oficjalną premierę ma 10-go października, ale już dzisiaj można go posłuchać za pośrednictwem Soundcloude'a i Deezera. Svein Berge i Torbjørn Brundtland twierdzą, że najnowszy album jest najbardziej osobistym w całej dyskografii i - co ciekawe - ostatnim.

REKLAMA

Nie oznacza to jednak, że Röyksopp przestaną robić muzykę, po prostu nie będą jej wydawać już w tradycyjny sposób, jak do tej pory. Za pewne nie dostaniemy więcej longplayów w fizycznej, jak i cyfrowej postaci, ale nowe kawałki na pewno tak. Trochę przykro, że Norwedzy już nigdy więcej nie skompletują długogrającego materiału, ale w czasach, gdy fizyczna sprzedaż krążków ciągle spada, potrafię ich zrozumieć. Póki co możemy cieszyć się ostatnim, piątym studyjnym albumem Röyksopp, na którym gościnnie udzielała się Robyn. Wokalistki można posłuchać w Monument (znanym z EP-ki "Do It Again") oraz Rong.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA