1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale
  4. YouTube

Na YouTubie straszy. Wszystkie sezony "Czy boisz się ciemności?" dostępne online

Na YouTubie straszy. Wszystkie sezony „Czy boisz się ciemności?” dostępne online

Co i rusz narzekamy, że liczba legalnie dostępnych seriali i filmów online jest zbyt mała. Jasne, zgodzę się, że nie jest idealnie i oferta serwisów VOD kuleje. Na szczęście na samym YouTubie też pojawiają się inicjatywy, których celem jest wzbogacenie rzeczonej oferty. Na kanałach studia KADR i studia TOR możemy oficjalnie, bez żadnych przeszkód zobaczyć najlepsze filmy polskiej kinematografii.

Gorzej sprawa wygląda z serialami. Tutaj już mamy nieco pod górkę. Jeśli ktoś z was lubi sentymentalne seanse to mam dla niego dobrą wiadomość - na YouTubie obejrzymy wszystkie odcinki serialu "Czy boisz się ciemności?", który wielu z was pamięta zapewne z lat dzieciństwa. Seria, całkiem podobna w swoim klimacie do "Gęsiej skórki", aczkolwiek wyprodukowana nieco wcześniej, bo w 1990 roku ("Gęsia skórka" natomiast swe początki datuje na rok 1995), opowiada o grupce młodzieży, która spotyka się na cmentarzu i opowiada sobie mrożące krew w żyłach historie.

"Czy boisz się ciemności" to aż 5 sezonów i blisko 70 odcinków dobrej zabawy. Na kanale GhostlyTalesTV obejrzymy je wszystkie w oryginalnej, czyli angielskiej wersji językowej. Każdy odcinek trwa ponad 20 minut. Świetna sprawa. Już nie mogę się doczekać, kiedy ponownie dołączę do Stowarzyszenia Ciemności. Łapcie pierwszy odcinek!