1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

"Ghostbusters 3"? Nie ma mowy, będzie reboot

Są to zarówno dobre, jak i złe informacje dla fanów "Ghostbusters". Nowy film z Pogromcami Duchów nie będzie mieć nic wspólnego z wcześniejszymi produkcjami, ale przynajmniej tym razem pewne jest, że nowi "Ghostbusters" są już w drodze.

„Ghostbusters 3”? Nie ma mowy, będzie reboot

Przede wszystkim wiadomo, że Paul Feig ("The Heat") wyreżyseruje "Ghostbusters", więc przytaczany wcześniej Ruben Fleischer został wyrzucony. Także Ethan Cohen, który miał zająć się scenariuszem musiał odejść, na jego miejsce ma wejść Katie Dippold ("The Heat") z polecenia Feiga. Co jednak jest najważniejsze, serwis Hollywood Reporter poinformował, że Feig nakręci nowych Pogromców kompletnie nie związanych ze starą drużyną i fabułą poprzednich części.

Nie będzie więc "Ghostbusters 3", za to czeka nas reboot serii z nową, żeńską obsadą. Jeszcze do niedawna spekulowało się, że fabuła filmu będzie skupiać się na nowym pokoleniu Pogromców, czwórki studentów fizyki. Nie przyszło mi (i chyba nikomu) wtedy do głowy, że będą to kobiety. Skoro będziemy mieli do czynienia z rebootem powstaje pytanie, czy dla oryginalnej części obsady (Dan Akroyd, Ernie Hudson, Bill Murray) jest w ogóle miejsce w scenariuszu?