1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Serial Jak Poznałam Waszego Ojca nie powstanie, ale ja nie będę płakać

Zanim hype wokół "Jak Poznałam Waszego Ojca" na dobre się rozkręcił, ten wrzut telewizyjnej miałkości został wycięty, i to na dobre. Statystyki spin-offów pokazują jednoznacznie, że widzowie nie interesują się odrzutami. Dobrze, że w CBS ktoś poszedł po rozum do głowy i zrozumiał, że nieboszczyka – czyli serial "Jak Poznałem Waszą Matkę" - nie warto reanimować.

Serial Jak Poznałam Waszego Ojca nie powstanie, ale ja nie będę płakać

A wydawało się, że CBS wszystko ma już poukładane (Gretę Gerwig i Meg Ryan na pokładzie), więc odgrzeje kotlecik, poda go z mało strawną surówką i wszystko będzie ok. Cóż, nie jest ok, ponieważ pilot serialu okazał się klapą. Skoro nawet producenci z CBS rozłożyli ręce nad czymś, co mogło im przynieść niezłe dochody, to łatwo sobie wyobrazić, jak okropny ten pilot musiał być.

Fomuła Cartera Baysa i Craiga Thomasa (twórców "Jak Poznałem Waszą Matkę") nie wyczerpała się wraz z pomysłem na spin-off, ale tak naprawdę już jakiś czas temu, gdy "Jak Poznałem Waszą Matkę" miało się ku końcowi. Fajnie jednak, że ktoś sobie pomyślał, że odwrócenie ról (Greta Garwig jako odpowiednik Teda Mosby’ego), a raczej perspektywy narracji, nie zmienia absolutnie niczego. Nawet głos Meg Ryan, jako lektorki by nie pomógł.

jak poznałam waszego ojca

Chociaż kto wie jakby to się wszystko potoczyło, gdyby nie upór Baysa i Thomasa. Sprawa bowiem miała się tak, że poproszono ich o nakręcenie pilotażowego odcinka jeszcze raz. Panowie jednak zaczęli kręcić nosem, a potem stanowczo powiedzieli, że się nie zgadzają i… sprawa się rypła. Boję się tylko, że skoro CBS już się nie bawi swoimi klockami, to ktoś inny może zacząć. Miejmy jednak nadzieję, że żadna stacja nie będzie chciała tej szkarady ("Jak Poznałam Waszego Ojca") przyjąć do siebie, a CBS weźmie się porządnie za nowe produkcje, tj. "The Odd Cuple" oraz "The McCarthys". W końcu "Dwóch i Pół" (które kończy się za rok) też trzeba będzie czymś zastąpić.