REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka
  4. Audiobooki

"Święty Chaos" - pierwszy polski audioserial już 12 października!

To będzie wyjątkowe wydarzenie w polskiej kulturze cyfrowej. Już 12 października posłuchamy pierwszego odcinka "Świętego Chaosu" - nowego serialu w formie audiobooka, pierwszego takiego na polskim rynku. Serial jest promowany nowym singlem Meli Koteluk. Możecie też już posłuchać fragmentu pierwszego odcinka!

„Święty Chaos” – pierwszy polski audioserial już 12 października!
REKLAMA

Jest to pierwsza tego typu produkcja w Polsce. Za scenariusz odpowiada Cezary Harasimowicz, reżyserii podjął się Krzysztof Czeczot, a w rolach głównych zobaczymy... tfu! - usłyszymy między innymi Grażynę Wolszczak, Roberta Więckiewicza, Danutę Stenkę, Arkadiusza Jakubika i Annę Czartoryską. Produkcja zapowiadana jest jako sensacja, powieść szpiegowska, political- i science-fiction w jednym, a główna bohaterka otrzymała imię Jami Ułan.

REKLAMA

Całe przedsięwzięcie nie będzie jednak wyłącznie głosowym serialem, bowiem już zapowiedziano wydanie książki, a także wersji filmowej "Świętego Chaosu". Audiobook będzie do kupienia od 12 października wyłącznie na audioteka.pl. Jednak już teraz, dla podgrzania atmosfery możemy posłuchać fragmentu pierwszego odcinka - do posłuchania tutaj.

REKLAMA

Jednak to nie koniec niespodzianek. Muzykę do audiobooka skomponował Michał Lorenc, a cały serial jest promowany przez nowy singiel Meli Koteluk, nazwany identycznie jak serial. Wokalistka stworzyła utwór w współpracy z Łukaszem Lachem z L.Stadt. Utwór jest utrzymany w spokojnym, charakterystycznym dla Meli stylu.

Zamierzacie sięgnąć po "Święty Chaos"?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA