1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Gry

Darmowy weekend z zombie – Left 4 Dead 2 za friko na Steam

Darmowy weekend z zombie – Left 4 Dead 2 za friko na Steam

Macie plany na weekend? W takim razie już macie. Kontynuacja kapitalnego, nastawionego na kooperacje horroru właśnie stała się darmowa.

Miłośnicy żywych trupów muszą być siódmym niebie. Premiera dodatku do przygodowego The Walking Dead, rekomendacja najlepszych z najlepszych książek o zombie, w dodatku The World War Z wchodzące na ekrany polskich kin (recenzja niebawem) – gdzie się nie obejrzysz, tam wyczekiwana apokalipsa. To, że zagłada ludzkości, oparta o hordy rozkładających się kreatur, kiedyś nadejdzie, wiemy od dawna. Warto z tego powodu nieco udoskonalić swoje umiejętności, a nie ma do tego lepszej okazji, niż weekend z darmowym Left 4 Dead 2.

Co trzeba zrobić, aby zagrać w popularne i naprawdę udane dzieło Valve South? Wystarczy posiadać konto Steam, wejść w ten link, zjechać na dół strony i znaleźć adnotację o darmowym weekendzie z grą. Po ściągnięciu klienta możemy cieszyć się bezpłatną zabawą, która będzie trwać do niedzieli.

left 4 dead 2 steam

Jeśli Left 4 Dead 2 przypadnie wam do gustu, a na pewno przypadnie, naprawdę warto skorzystać z promocji, jaką została objęta ta produkcja. Tylko przez ten weekend L4D2 możecie nabyć za skromne 4 euro. Możecie zaoszczędzić jeszcze więcej, razem ze znajomymi nabywając cztery cyfrowe egzemplarze gry, za nieco ponad 10 euro. Świetna oferta, zaostrzająca apetyt przed nadchodzącym Steam Summer Sale.