1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Gry

Wydaj ponad 25 złotych w sklepie Cdp.pl, dostań 6 gier THQ za frajer

250 szczęśliwców, którzy dokonają na Cdp.pl zakupów powyżej 25 polskich zielonych, otrzymają od tego wydawcy 6 gier ze stajni THQ. Brzmi podejrzanie? Nie, brzmi bardzo korzystnie.

Wydaj ponad 25 złotych w sklepie Cdp.pl, dostań 6 gier THQ za frajer

Od 8 maja, dokonując zakupów na Cdp.pl, koniecznie sprawdźcie, ile wydajecie na ofertę tego sklepu. Jeżeli przekroczycie pułap 25 PLN, co oczywiście nie należy do rzeczy trudnych, dostaniecie naprawdę fajną paczkę z grami, zupełnie za darmo.

W skład darmowej paczki wchodzi Antologia Company of Heroes, Złota Edycja Supreme Commandera, Red Faction Armageddon, Warhammer Space Marine, Darksiders oraz Dawn of War II. Każdy z tych tytułów to pozycja na poziomie, która aż prosi się o nadrobienie zaległości, jeżeli takie posiadacie. Od siebie polecam Company of Heroes, lepszego RTS-a osadzonego w realiach drugiej wojny światowej nie znajdziecie, przynajmniej do czasu premiery kontynuacji, która nadchodzi wielkimi krokami. Dawn of War II to również bardzo porządny kawałek kodu, ale ostrzegam – kupując ten tytuł na jednym z Giermaszów Cdp i podłączając się do sieciowych batalii, doświadczeni gracze zrobili ze mnie takie sito, że szkoda gadać.

cdp

Zainwestować w sklepie Cdp.pl te 25 PLN opłaca się nawet, jeżeli nie nosiliście się wcześniej w zamiarem zakupów. Na co najlepiej przeznaczyć te środki, aby jednocześnie nie wydać zbyt dużo? Fanom horroru polecam pierwszego Dead Space – ta seria naprawdę potrafiła przestraszyć, zanim EA przerobiło kosmiczny koszmar w grę akcji z wybuchającymi wybuchami. Rajdowcom przyrośniętym do krzesła z czystym sumieniem mogę zaproponować bardzo dobrego Dirt 2, natomiast jeżeli szukacie czegoś oryginalnego, co wyryje wam dziurę w czaszce i nie da o sobie zapomnieć przez długi czas – Hotline Miami będzie jak znalazł.

Podając dalej za Cdp.pl, uwzględnione zamówienia, które dostaną mega-pakę od THQ, to te złożone po godzinie 18:00 8 marca. Darmową szóstkę dostanie pierwszych 250 klientów, natomiast sama paczka zostanie rozesłana na konta szczęśliwców po dobiciu do tej sumy. Świetna promocja, bez dwóch zdań.